Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja, hogy a win7...

Mi okozhatja, hogy a win7 rendszeresen befagy?

Figyelt kérdés
Vadi új laptopnál, "tiszta", 64 bites win7-nél rendszeresen előfordul, h akár 1-2 percre nem reagál a gép. Tudok váltogatni ablakok között, de csak "gondolkozik". Aztán fix idő (kb 1-3 perc) múlva visszatér belé az élet és mintha mi se történt volna. Sokszor közvetlen bekapcsolás vagy "felnyitás" után jelentkezik, mikorra már minden betöltődik, szóval elvileg nem dolgozik rajta semmi. De van, h használat közben jön elő ez a probléma. 4 GB memóriából is tudnia kéne gazdálkodni.
2011. jan. 30. 18:10
 1/3 anonim válasza:
nekem volt hasonló gondom win7tel a laptopomon. Chipset + merevlemezt vezérlő drájver cseréje megoldotta a problémát.
2011. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Drivert nem kaptam, mindent feltettek a gépre.

Tudom, a gyártó honlapjáról le tudnám szedni, de valamiért nem szívesen babrálnék ezekkel :S

De alapvetően ez a probléma súlyos? Mert engem picit zavar a napi 1-2 fagyás, elvagyok vele. Csak nehogy nagyobb bajt okozzon.

2011. jan. 30. 18:20
 3/3 anonim válasza:
hoszútavon nem tudom mennyire jó. Engem nagyon idegesített azt tudom. En azt szeretem ha gép tökéletesen müködik. Jah merevlemez kikapcsolást tiltsd le az energiagazdálkodásoknál.
2011. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!