Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente rendszeresen...

Reggelente rendszeresen torokfájásra ébredek, ami azután elmúlik. Ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Száraz a levegő a szobádban, te pedig nyitott szájjal alszol. Párologtass, tegyél a radiátorra párologtatóban vizet, vagy teregess a radiátorra vizes ruhát. Ha van hideg párásítótok, tedd be a szobádba néhány este (persze kapcsold is be :=) ). Meglátod, hamar érezni fogod a különbséget.
2010. nov. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is gyakran van/volt ez. Mostanában szerencsére azért ritkábban. Lehet a száraz levegő miatt is, de nem biztos. Ez lehet egy kisebb garatfertőzés, ami gyakran vagy tartósabban fennáll. Nem olyan hatalmas, hogy ledöntsön a lábadról, de azért az immunrendszerednek folyamatosan küzdeni kell vele, ami energiát von el. Próbáld megfigyelni, hogy mitől van, mi árt esetleg a torkodnak (hideg, szénsavas italok), és ezeket kiiktatni. Ezen kívül az immunrendszer általános erősítése mindenképpen jó. Ebbe beletartozik a hangulatjavítástól kezdve a táplálkozás átalakításán át (zöldségek, gyümölcsök, vitaminok előtérbe állítása) a speciális immmunerősítő teákig vagy homeopátiás készítményekig több minden. Tekintsd ezt a szervezeted finom jelzésének: Nincs nagy baj, de mégsem vagy teljesen egyensúlyban.
2010. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 6. 10:38
 4/5 anonim válasza:
23%

Szia!

Ugyanezen panasszal fordultam ma a háziorvosomhoz, azt mondta: gyomorsav.

Mindjárt fel is írt egy gyógyszert, nagyon nem vagyok a gyógyszerek híve, így még filózok, hogy kiváltsam-e.

Neked azóta volt valami változás?

2013. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmúlt magától a jelenség.:)
2013. okt. 30. 13:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!