Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek laggolás ellen?...

Mit tegyek laggolás ellen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Egyik játékban(Bf heroes) negyedóráig tudok normálisan játszani de utána elkezdek laggolni , (cod4ben is) pedig a netem az jó hozzá , mivel 900 kb/sal szokott tölteni , 200 kb/s-al fel. Mit tehetek , lehet az internet szolgáltató túlterhelt , most itt karácsony-szilveszter folyamán , vagy valami vírust kapott a gépem?
2010. dec. 30. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy mennyi a pinged amikor laggolsz, de ha játék közben bezárod azokat a programokat ami interneten fut akkor lehet h megoldódik a probléma, ilyen az MSN stb...

Ha avastod van kapcsold ki az automatikus frissítést mert azért is laggolhatsz.

Nekem még az utorrent is ki van kapcsolva teljesen.

2010. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma lemértem vagy ötször ,és 80 ms-t mutatott általában , de sokszor felment 100 ms fölé.
2010. dec. 30. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Játék közben mennyi a pinged???
2011. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 soldierdan válasza:

nekem is ez van black ops-nál.

minden program bezárva a pingem : 70-90 ms.

Mégis laggol mint állat.

2011. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
megnyitod a feladatkezelőt és leállitod a felesleges programokat...ha a géped szar akkor nem szünik meg a lagg de leggalább kevesebb lesz a pinged:)
2012. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!