Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen megoldást javasolnátok?

Milyen megoldást javasolnátok?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy típusú notebookot, de ahol élek, abban a megyében még csak nem is hallottak róla sehol és megrendelni se tudják. :( Internetes webshopokban több helyen láttam, viszont mivel annyi kp-m nincs, így Cetelemes áruhitellel szeretném megvásárolni, de azt meg ugye csak a helyszínen lehet, tehát Bp-re fel kellene utazni. Ami elég nagy táv és anyagilag sem túl kellemes. Itt ami elérhető, az ugyanattól a gyártótól egy régebbi típus, ami kevesebbet tud és kb. 30 ezerrel drágább. :( Ezért nem lenne túl jó üzlet ezt megvenni, de itt nem elérhető a kinézett típus. Aki nevére menne a hitel, az meg nem szeretne Bp-re utazni (mondjuk ezt is megértem). Ilyenkor milyen lehetőséget ismertek? Nem ismertek valami olyan megoldást, ahol nem kell elutazni, csak online megigényelni vagy ilyesmi? Bármilyen ötletet szívesen vennék. Köszi.
2010. dec. 4. 14:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De ha létezik olyan színben, ami tetszik, akkor hadd ne nézegessem otthon a fekete gépem és sajnálkozzak rajta, hogy miért azt vettem, közben meg fizessem a havi tizenezreket egy olyanra, ami nem tetszik, csak a tudása van meg.
2010. dec. 4. 18:59
 12/15 vagyokakilehetek ***** válasza:

de fentebb írtam azt hogy lehet fóliáztatni a géped olyanra amilyenre akarod...


egyik weblapon megveszed azt a gépet amit kinézel még ha nem is olyan a színe de van hitel lehetőség is. a másikon meg befóliáztatod olyanra mire akarod. ebben mi a nehéz megérteni???


de te tudod. inkább várj vele míg valahol találsz vagy kapsz. addig szépen ki is megy a divatból a gép a kiépítésével ami majd aztán megint nem lesz jó neked.


ráadásul mi van ha például megunod majd a pink színt?

akkor megint sírsz hogy jujj jujj miért ilyen színt választottam...

2010. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem unok meg semmit. Nem kókányolom szaros matricával, eltakarva a márkajelet stb. miközben kapható gyárilag abban a színben. Csak sajnos azon a szegényes weben épp nem, amit linkeltél. Ha te körtét akarsz enni, hiába ajánlom az almát, hogy az is nagyon finom, úgysem fogadod el, ha igazán a körtéhez ragaszkodsz. Ennyi. Innentől csak segítő szándékú, normális válaszokat kérnék. Köszi.
2010. dec. 4. 19:21
 14/15 vagyokakilehetek ***** válasza:

csak nem hagyott nyugodni a dolog hogy nem találtam se én se te megoldást erre a kényes problémára.

ha már ennyire ragaszkodtál a kikötéseidhez a géppel kapcsolatban megpróbálok még egyszer segíteni.

és úgy látom mégis találtam megoldást

ezt a linket ugyan már ajánlottam neked egy korábbi kommentben fentebb

[link]

de akkor itt nem láttam a részleteket a vásárlási és fizetési feltételeknek. ezért aztán bővebben belelapoztam az oldalba és láss csodát... mit is találtam.

Fizetési módok

* utánvét - kiszállító futárszolgálatnak fizeti ki a termék ellenértékét az átvétel időpontjában

* előre utalás: e-mailben ProForma számlát küldünk, amelynek alapján az átutalás megtörténhet. A vételár számlánkra történő beérkezését követően a megrendelt árut üzletünkben átveheti, vagy kiszállítjuk. A számla eredeti példányát az áruval együtt adjuk át.

* készpénz, bankkártya : üzletünkben történő áruátvétel esetén

* PayPal : legelterjedtebb online fizetési megoldás. A web-bolt rendelés feladása után, online fizetheti ki az áru ellenértékét.

* Budapest Áruhitel

* Cetelem Áruhitel

* Grenke Leasing lízing

[link]

és itt a CETELEM HITEL is elérhető amit kerestél eredetileg is....


remélem ez már megfelel. ha igen a sok munkáért cserébe csekkolhatnád a sok kommentemben a kis zöld kezecskéket :D


Boldog Karácsonyt.

2010. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fáradozásaidat. Tényleg hálás vagyok érte. Viszont sajnos nézd csak meg, futárszolgálattal való szállítás esetén fizetni kell. A hitel opció egyedül az Üzletben való fizetés esetén érvényes. Nézz utána te is! És ahogy látom, itt csak online mód megigényelni lehet a hitelt, valszeg aláírni meg ilyenek azt bizony személyesen kell, az üzletben. :( Amit az első válaszoló írt linket, ott elvileg tényleg van online hitel, de ott meg ugye gép nincs. Én is szemezgettem ezzel a Klick Computerrel egyébként... De sajnos úgy tűnik, ez nem megoldás. :( Viszont tényleg hálás vagyok a fáradozásaidért!!!! Boldog, Békés Karácsonyt Neked is! És felpontoztlak.
2010. dec. 5. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!