Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen megoldást javasolnátok?

Milyen megoldást javasolnátok?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy típusú notebookot, de ahol élek, abban a megyében még csak nem is hallottak róla sehol és megrendelni se tudják. :( Internetes webshopokban több helyen láttam, viszont mivel annyi kp-m nincs, így Cetelemes áruhitellel szeretném megvásárolni, de azt meg ugye csak a helyszínen lehet, tehát Bp-re fel kellene utazni. Ami elég nagy táv és anyagilag sem túl kellemes. Itt ami elérhető, az ugyanattól a gyártótól egy régebbi típus, ami kevesebbet tud és kb. 30 ezerrel drágább. :( Ezért nem lenne túl jó üzlet ezt megvenni, de itt nem elérhető a kinézett típus. Aki nevére menne a hitel, az meg nem szeretne Bp-re utazni (mondjuk ezt is megértem). Ilyenkor milyen lehetőséget ismertek? Nem ismertek valami olyan megoldást, ahol nem kell elutazni, csak online megigényelni vagy ilyesmi? Bármilyen ötletet szívesen vennék. Köszi.
2010. dec. 4. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Például:

[link]

De a legtöbb webshopnak van hasonló szolgáltatása.

2010. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez tök jó. Ismersz még ilyen weblapokat? Mert itt pont nincs az a típus. :( Én meg hiába google-zok, amilyen béna vagyok, semmi értelmeset nem ad be erre az online hitelre. :(
2010. dec. 4. 15:07
 3/15 vagyokakilehetek ***** válasza:
mennyivel egyszerűbb lenne a segítségnyújtás ha a sok szöveg helyett némi infót adtál volna hogy milyen gépet akarsz venni...
2010. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dell Inspiron M501R Pink. Kizárólag ilyet.
2010. dec. 4. 17:35
 5/15 vagyokakilehetek ***** válasza:

hát hogy még pink is legyen???

azért ez dúrva :D már bocs. de ha például valahol megveheted de csak feketében és pinkben sehol se akkor nem célszerűbb esetleg utólag fóliázni pinkre??


[link]

itt kapható még credigen hitelre is de csak feketében.



itt meg fóliát rendelhetsz majd amilyen kell..

[link]



ne légy ennyire röghöz kötött akár a gép vásárlás területén se ugyanis lehet /sőt/ vannak jobb gépek is mint amit kinéztél...

2010. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 vagyokakilehetek ***** válasza:

a fóliázást itt tudod

[link]


az előbbi link az nem egészen az amire gondoltam de ez igen az..

2010. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megmondtam, milyet szeretnék. Ha már 100 fölött fizetek egy gépért, akkor az olyan legyen, amilyet szeretnék. Ezt a típust is nyilván azért gyártják 4 különböző színben, hogy amelyik tetszik, azt vásároljuk meg. Azt hiszem, ez érthető.
2010. dec. 4. 18:08
 8/15 vagyokakilehetek ***** válasza:
43%

ok te tudod.

[link]


[link]


[link]


[link]



a hitelt meg old meg valahogy...

2010. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, így gyakorlatilag semmi választ nem adtál. Ezeket az oldalakat már láttam mind, de itt épp az a hangsúlyos, hogy a hitel is online megoldható legyen.
2010. dec. 4. 18:38
 10/15 anonim ***** válasza:

ez van...

ha valaki ennyire válogatós. már bocs....

én személy szerint baromira letojnám milyen színű.

nem a színét használom neki....

2010. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!