Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S? Halk a laptopom!

S. O. S? Halk a laptopom!

Figyelt kérdés

Utaztam vele, megütni nem üthettem, mert nagyon vigyázok mindig rá, és egy nagyon drága laptoptáskát vettem, abban volt. De tegnap zenehallgatás közben észrevettem, hogy kb fele olyan hangerővel szól, mint ezelőtt. Meghallgattam, szól mind a két hangfal, a hangerő maximumon van. Mi lehet a baj?

Előre is köszönöm annak aki segít.


21/l


Ez egy tegnapi kérdés, mielőtt valaki megkérdezné, de mivel nem tudom kiemelni ezt a kérdést és a megoldás nagyon sürgős lenne, ezért írom ki megint.

Írt tegnap valaki, hogy nézzem meg a vezérlőpult, hardver, hangot.

Vezérlőpultot is megnéztem, de minden maxon van, nem értem, akkor mi lehet a baj?


2010. nov. 16. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érintkezés, ha garancális, ugraszd a szervízeseket (ha szétkapod, a gari ugrott), max 2 hét alatt visszahozzák.
2010. nov. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nincs rajta garancia és megtaláltam a hibát. De nem tudom, hogy a hardvernél a hangoknál ki állította el a hanghullámot? Vagy magától is elállítódhat?
2010. nov. 16. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!