Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki tud segíteni? Halk tegnap...

Ki tud segíteni? Halk tegnap óta a laptopom?

Figyelt kérdés

Utaztam vele, megütni nem üthettem, mert nagyon vigyázok mindig rá, és egy nagyon drága laptoptáskát vettem, abban volt. De tegnap zenehallgatás közben észrevettem, hogy kb fele olyan hangerővel szól, mint ezelőtt. Meghallgattam, szól mind a két hangfal, a hangerő maximumon van. Mi lehet a baj?

Előre is köszönöm annak aki segít.


21/l


2010. nov. 15. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult, hardver és hang. Itt állíthatsz rajta. Nem úgy romlik el egy eszköz, hogy elhalkul.
2010. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Maxon van. Nem értem, akkor mi lehet a baj??
2010. nov. 15. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendben van, akkor nézd meg, hogy a csuszkát az egérrel tudod e huzigálni. Mozgasd meg párszor, a leghallkabbtól a legerőssebig. És hallgasd a hangot, hogy folyamatosan változik e, vagy recsegve ugrik, netán van olyan rész, amikor kihagy. A vezérlőpultit is ellenőrizd, meg a tálcán lévőt is.
2010. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!