Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért ilyenek az emberek?

Mért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

meghirdettem egy igen drága laptopot a Marketplace oldalon.

és már a 100-dik személy ír nekem olyan dolgokat, hogy...


Mivel jelenleg rehabilitáción vagyok egy közlekedési baleset után, és nem tudok önállóan közlekedni, számomra kényelmesebb lenne, ha a Packeta futárszolgálatot használnánk. Kész vagyok kifizetni a futárszolgálat minden költségét. Ha ez megfelel Önnek, meg tudná adni a címét, telefonszámát és e-mail címét? Elnézést a kellemetlenségért.


és még ez az egyik történet a sok közül!


komolyan nem lehet meg hirdetni semmit? oké ne foglalkozz vele ha tudod hogy kamu az egész, de ez akkor is undorító!!

ezt az egész dolgot, nem lehet valahogy ki küszöbölni? hogy ilyen férgek ne írjanak nekem?


tegnapelőtt 18:15
1 2
 11/13 SIDLER22 ***** válasza:
53%

Nem tudom ezzel mi a problémátok. Előreutalással vagy futárszolgálati fizetéssel kell feladni a csomagot és kész. Vagy jöjjön el személyesen. Most az, hogy Ő rehabilitáción van meg meghalt a gyereke, kit érdekel? Interneten valaki rám ír, természetes, hogy nem bízok benne és nem is kell. Amúgy is mi közöm hozzá, hogy mi van vele. Jöjjön el a csomagért vagy harmadik fél bevonásával (futárszolgálat) intézzük a tranzakciót. Ha ezek nem felelnek meg akkor nincs üzlet és kész.

Sz@rok rá, hogy éppen milyen balesete van vagy kije halt meg. Interneten számomra nincs könyörület. Nem fogok ezért megsajnálni senkit.

tegnap 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hintalow ***** válasza:

Ezek mind botok/álprofilok, és mind azt akarja ilyen vagy olyan mesével, hogy valamilyen kamuoldalon adj meg kártyaadatokat, esetleg utalj előre valami összeget.

A jó hír az, hogy a hirdetés feladása utáni 1-2 napban jönnek, utána már nem.

Vagy ha zárt, tematikus csoportban hirdetsz, akkor egyáltalán nincsenek.

tegnap 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekunk ma irt egy ukran g..i. Ajtoert. Jott volna erte. Erre amikorra lehoztuk az emeletrol meg minden odakeszultunk, benyogi messengeren, hogy bocsi de a felesege nem akarja. Anyjat....
tegnap 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!