Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó napot! Miért írja ki a...

Jó napot! Miért írja ki a badoo társkereső amikor be akartam jelentkezni a fiókomba a kővetkezőt hogy a szereverink túl terheltek kérlek próbáld meg később? Ezt miért írja ki meg be se enged a fiókomba?

Figyelt kérdés
ma 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad később is? Nem 5 perc múlva, hanem vársz pár órát.
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen és úgy se volt jó
ma 15:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb 1 hétig nem jelentkeztem be és be írtam a jelszómat és azzal se ment tovább utánna meg kértem el felejtett jelszót azzal meg nem érkezett meg az email címre a kód pedig el küldték próbáltam de nem engedett be vele ezért újjat csináltam arra már érkezett kód meg be írtam a jelszomat úgyan ez volt utánna meg megint jelszót változtattam és most meg egy tök új profilt használok nem tudom hogy a régi profilommal mért nem engedett be 1 hónapja csináltam lehet az volt a baj hogy mindig kijelentkeztem a badoo fiókból és az nem tetszett neki?
ma 15:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szép 98 szavas mondat lett. Kiemelkedő teljesítmény, de legközelebb törekedj a legalább 100 szóra.
ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kell bunkozni
ma 20:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak így tudtam meg fogalmazni
ma 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!