Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Ideje egy kis szünetet...

"Ideje egy kis szünetet tartani" - ezt írja ki a facebook társkeresője, pedig alig tetszikeltem valakit. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Gondoltam kipróbálom milyen ez társkeresős cucc, de valami miatt ezt írja ki, annak ellenére, hogy nem sok nőt húztam jobbra. Ráadásul mintha még így is tudnam használni, ergo jobbra vagy balra húzom őket, aztán felugrik ez a szöveg hogy "ideje szünetet tartani stb...", leokezom, megint felugrik, aztán jön a következő ember, annál ugyanúgy felugrik kétszer... Aztán kilépek a facerol, majd mikor újra belépek, megint ugyanazok vannak ott, mint amikor a felugro ablakos mizéria kezdődött. Hogy lehet ennyire bug-os ez a program? Vagy másnál nincs semmi ilyen?
2022. ápr. 10. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
facebook
2022. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem eddig nem írt ki ilyesmit. Csak ha mindenkit szivezek vagy x-elek és elfogynak az ajánlások akkor ír hasonlót, meg hogy 72 órára lazítsak a beállított elvárásokon. És akkor megint bedob pár emberkét, de így azok meg az ország másik felén laknak vagy túl idősek.
2022. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem vannak még lánykák csak vmiért nem engedi tovább a válogatást.
2022. ápr. 12. 23:38
 4/4 anonim válasza:

Mert túl sokat görgettél. Így próbálják kiszűrni a (megélhetesi) csalókat akik pl jobbra húznak 200embert és vírusokat osztanak meg, vagy illegális tartalmakat, vagy pénzt csalnak ki az áldozataikból.


Illetve akik stalkolnak (nem tudom mi a jó kifejezés) az emberek után, és személes adatokat gyűjtenek vagy még rosszab szándékaik vannak.


Illetve téges is védenek ugyan ezektől.

2022. ápr. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!