Ncore probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a segítségeteket kérném. Laptopom frissített a legfrissebb windows-ra, és azzal a lendülettel el is vágta a már meglévő bittorrent alkalmazást. Testvérem volt otthon, amikor ez történt, állítása szerint "valamit kiírt a gép", mire én hazaértem, addigra tesóm teljesen letörölte a bittorrentet, letölteni pedig már nem tudom, az új windows biztonsági cuccai miatt nem engedélyezi sem a bittorrent, sem a utorrent letöltését. Mi a teendő ilyenkor? Van valami trükk, vagy más torrent alkalmazás, amit letölthetnék? Nézzétek el, elég h-lye vagyok a géphez, de igyekszem felfogni a jó tanácsokat. Köszi!

2022. márc. 29. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Letöltésnél lehet ír ki valamit, de akkor lehet egy olyat, hogy megtartás mindenképpen.

Nekem win11 van és az alatt is megy. Semmi probléma nincs vele. Ha nem nagyon megy a .exe letöltése akkor töltsd le máshonnan akár telefonról vagy másik gépről. Áthúzod és telepíted. Esetleg szólj olyannak aki nem analfabéta a gépekhez (nem sértésnek szántam, senki nem lehet minden téren jó, nekem is bőven vagy gyengeségem, más téren én vagyok analfabéta).

2022. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gyakori93 ***** válasza:
100%

Szia.

Én a Deluge nevezetű programot használom, és nekem teljesen bevált. Ncore-ra is gond nélkül seed-eli vissza a torrent-et.

Itt a letöltéshez szükséges link! [link]

2022. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, megpróbálom :) Egyébként bit és utorrentnél is azt írja ki, hogy a fájl vírusos vagy veszélyes lehet, ezért nem engedi már letölteni sem, nemhogy telepíteni. De megpróbálom amiket írtatok!
2022. márc. 29. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Böngésző nekem is károg az exe fájlokra, mivel valóban káros is lehet ha kéretlenül töltögeti le magának.

Viszont, mikor el kezd károgni akkor lehet nézegetni, hogy mégis mi a baja és van valamerre egy opció, hogy megtartás mindenképp és akkor le tölti. Telepítésnél nem hiszem, hogy sípolna valamiért. Max ott is kellene nyomni egy engedélyezést.

2022. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A BitTorrent és a uTorrent adware, spyware program, ezért blokkolja. Használd a qBittorrentet, az tiszta, nem is károg érte a defender.
2022. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!