Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha facebook...

Mit tehetek ha facebook társkeresőben véletlen balra húztam egy csajt akki engem jobbra húzott?

Figyelt kérdés
Épp a buszon utaztam, látom hogy valakinek tesztem. Véletlen balra húztam fékezésnél. A nevét sem tudom, de cukinak tűnt. Rá szerettem volna írni.
2022. máj. 8. 13:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Tiszta kicseszés. Az előző párkapcsolatom után nem kerestem újabbat csak regisztráltam. Nem jelöltem vissza senkit. Ez a csak viszont helyesnek tűnt és pont most húzott jobbra mikor már készen állok.
2022. máj. 8. 13:36
 2/8 A kérdező kommentje:
Húúúú de felbasztam magam. XD
2022. máj. 8. 13:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Váá segítsetek. Mindjárt beleverem a fejem a falba. 😭
2022. máj. 8. 13:44
 4/8 A kérdező kommentje:
😃🙃🙄😐😢😭😭😭
2022. máj. 8. 13:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az "ismételt megnézés" funkciót. Nincs benne, csak egy férfi aki nőként regisztrált, belikeolt és fél éve tényleg balra húztam. Őt megint balra húztam és nincs több ember. Nem itt kéne lennie? Vagy csak egy idő múlva lesz ebben a funkcióban?
2022. máj. 8. 13:57
 6/8 anonim válasza:

Szerintem az már bukta, mert nem hiszem, hogy beadja többször, elgalábbis velem még nem fordult elő.

Max regisztrálsz egy új fb fiókot és ha lokálisan kevesen vannak abba a régióban pl, akkor annynira nem lehet nehéz megtalálni, de pl ilyen bp esélytelen :)

2022. máj. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, Pesti vagyok. Van olyan opció face társkeresőn hogy "ismét megnézés" pont erre a célra, de ott sincs. Feladtam, van még rengeteg nő aki visszautasíthat. Nem fogok rá várni. 🙃
2022. máj. 9. 09:35
 8/8 anonim válasza:

Jó, és a jobbra húzott emberek listáját, hogy tudom megnézni. A face társkeresőben ugye van egy 'barátság' szegmens is. Néha ránézek arra is, mert akad egy-két lány, de a csávókat is feldobja, és 100 milliót kell balra húzni. Nos, sikerült egyet véletlenül jobbra. Igen véletlenül! Mondom! xD

Szóval, hogy tudom azt korrigálni. Jó, kit érdekel, max balra húz, és el van felejtve, de most én is felbaxtam magam. :D

márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!