Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Programozók, a Switch IT...

Programozók, a Switch IT fejvadászcég leak-jében találtatok valami érdekeset?

Figyelt kérdés

Az elmúlt órában mentem végig a listán kíváncsiságból, cat *.csv | tr ";" "\t" | sort | less -S, hogy ne rohadjon ki az agyam teljesen. Nem találtam túl sok ismerőst, végképp nem olyat, akihez bármi érdekes vagy felháborító lett volna írva.

Ellenben rajta volt egy egyetemi évfolyamtársam, aki annó nem tűnt valami éles késnek, talán le is szakadt egy évvel menetközben, de LinkedIn-en rákeresve kiderült, hogy FAANG-közeli cégnél ül levels.fyi alapján olyan évi 3-400 ezer dollárt fizető poziban. A napi gyomros ezzel meg is volt :)



ma 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ellenben rajta volt egy egyetemi évfolyamtársam, aki annó nem tűnt valami éles késnek, talán le is szakadt egy évvel menetközben, de LinkedIn-en rákeresve kiderült, hogy FAANG-közeli cégnél ül levels.fyi alapján olyan évi 3-400 ezer dollárt fizető poziban"


En tobb evvel szakadtam le es FAANG-nal ulok. Annyi, hogy en azert szakadtam le, mert buliztam tanulas helyett.

ma 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 nagy a világ, vannak ilyenek, épp emiatt csak akkor érdekes, ha ismered is az embert, és nem nézted volna ki belőle. Ettől még neked is congrats and f**k you :)
ma 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!