Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop akkumulátor töltés?

Laptop akkumulátor töltés?

Figyelt kérdés

a laptop aksim 5 napon keresztül még 100%-on volt, most 96%. gondolom azért, mert állandó töltés alatt van. én így használom! nem szeretem vinni sehova se.

ha le csökken 0%-ra az akku, nem lesz baja a gépnek? úgy értem, ha halott akkut benne hagyom a gépben hálózatról ugyan úgy működni fog igaz? azért féltem egy kicsit 520k-t fizettem érte! és mivel nekem mindig pc volt, így laptopokról nem sokat tudok.


szept. 8. 17:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem kötekedésből írom! De hányszor mondjam még hogy engem az aksi nem érdekel! Mert ha ezzel azt akarod mondani, hogy felrobbanhat és viszi magával az ősszes alkatrészt, akkor alá írom igazad van. De ha ilyen fenyegetés nem fenyeget hidegen hagy az aksi állapota! Csak maga a gép menjen továbbra is halott aksival egyűtt ez a lényeg! Na meg 3 év garancia van rá.
szept. 10. 11:58
 12/19 A kérdező kommentje:
Ja és azt el felejtettem hogy mikor meg vettem, pár napja van nálam a gép. És 40 percnél tovább nem bírja az akku! És 520k gaming laptopról beszélűnk.
szept. 10. 12:01
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez igaz! Te tudod! De mondjuk ha akkumulátor kimélő beállításaid lennének és nem az akkumulátor teljesítményére mennél ez több is lehetne!
szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

! De mondjuk ha akkumulátor kimélő beállításaid lennének és nem az akkumulátor teljesítményére mennél ez több is lehetne!


erről mesélnél nekem kicsit bővebben?

szept. 10. 16:50
 15/19 anonim ***** válasza:
Természetesen! De ha kell privátba is leírom! Tehát valószínűleg teljesítmény beállításon van ami alapból leszívja az energiáját ezt az akkumulátor beállításoknál át lehet kimélő beállításolra állítani és akkor tovább bírja! Tehát nem kéne 0-24 tölteni
szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
energiatakarékos üzemmód-kiegyensúlyozott ezen van felette pedig erre bírnám át kapcsolni, leghatékonyabb energiafelhasználás. de azért azt a 40 percet akkor is keveslem, legalább 2 óra mi reális lenne.
szept. 10. 18:01
 17/19 anonim ***** válasza:
Attól függ ezek még nem tudják pontosan kiszámítani! Pl.: a telefonom is 24 et ír még is 48-58 óráig jó
szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
a 40 percet úgy mértem le, hogy használtam a laptopot. szóval az a 40 perc, az valós 40 perc. de ha leghatékonyabb energiafelhasználásra állítom a laptopot. változik bármi is?
szept. 10. 18:41
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálam változott! Meg amúgy is elvileg igen
szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!