Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A telefonom nem működik a...

A telefonom nem működik a saját (friss) SIM kártyámmal, de másokéval igen?

Figyelt kérdés

Használtan vettem egy Samsung S23 Ultrát. A telefon és a SIM kártyám is Telekomos. Múlt szombaton délelőtt még működött a SIM kártya a telefonban, majd elmentünk strandolni (a telefon otthon maradt teljesen érintetlenül) és estére már nem működött. A SIM kártyát érzékelte, de nem volt hálózat, azaz se hívni, se moblinetezni nem lehet vele. A SIM kártya másik telefonba áttéve tökéletesen működött, illetve a telefonom más SIM kártyával is tökéletesen működött, (bár másik Telekomossal nem tudtam kipróbálni, de más szolgáltatóéval fix működik).


Ma elmentem új SIM kártyát kérni, hátha csak valami nem tetszik neki, ingyen ki is cserélték, de ugyanúgy nem működik.

Extrán fura, hogy a telefonban a SIM wifi használata közben használható, szóval ha wifire vagyok csatlakozva ugyanúgy lehet vele telefonálni.


Ilyen esetben mi lehet a hiba? A szolgáltató tiltott le valamit a telefonon, vagy a telefonnal lehet valami probléma?


Válaszokat előre is köszi.



aug. 28. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A szolgáltatód kérdezd meg. Lehet előző tulaj nem fizette a kedvezményes havidíjat amiért vette a telefont és emiatt letiltották az imei-t..
aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ma elmentem új SIM kártyát kérni, hátha csak valami nem tetszik neki, ingyen ki is cserélték, de ugyanúgy nem működik."


Ez ott az üzletben ki derült ?

Addig ott kell kérdezni míg megcsináljàk helyben.

aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ez csak egy vidéki kis Telekom üzlet volt, ahol egy hölgyike volt egyedül. Igazából nem tudott rá semmit mondani, csak annyit, hogy szerinte a telefon hibás, a jótállással küldjem el szervizbe.


De amúgy annyi eszem lehetett volna, hogy megkérdezzem, hogy a telefon esetleg tiltva van-e.

aug. 28. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégegy tipp: ha dual simes tedd át a kártyát a másik foglalatba..
aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!