Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Excelben hogy lehet megnyitni...

Excelben hogy lehet megnyitni egy mentett file-t munkalapkénet?

Figyelt kérdés

Valahogy ki kellene kerülnöm azt a részt mikor megnyitom mindkét filet és egyik munkalapot a másik munkalap mellé húzom, így egy file-ban két munkalap lesz...

Ehelyett:

Ha már meg van nyitva 1 db file akkor direktbe, egyből munkalap fülként szeretnék megnyitni 3 filet az 1 db mellé, akkor mit kell tennem?



jún. 29. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez számomra teljesen érthetetlen...
jún. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tolmácsot kérek, nem értem... Mit akarsz elérni? Ha jól értem, akkor azt szeretnéd hogy ha nyitva van egy Excel fájl, és megnyitsz még egyet, akkor annak füleit a már nyitottba másolja át? Ilyet nem tud automatikusan.
jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem ezt akartam írni.

Megnyitott fileba akarok fülként megnyitni egy másik filet, anélkül hogy a szokott módszerrel bele kéne húznom.

jún. 29. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Mintha kevernéd a munkafüzet és munkalap fogalmakat (felrázva néhány füllel)... A fájl az a munkafüzet. Egy fül pedig a munkalap.
jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Most a macroclickemnek megtanítottam hogy végezzen egy rutin műveletet el 2 műveletsorral. Viszont hogy 1 legyen belőle valahogy meg kéne oldanom hogy 3 különböző filet 1 fileba rakjon 4 db füllel (és sajna a sorrend sem mindegy).

Most a 2 művelet között 1 fileba áthúzom a többi 3at aztán elindítom a második macro műveletsort. Á probléma hogy az ablakot mikor megnyitom nem mindig ugyanoda nyitja meg ahonnan a macroclick be tudná húzni egyiket a másikba. De ha valahogy meg lehetne oldani akkor bármilyen ötletre vevő vagyok.

jún. 29. 10:34
 6/8 A kérdező kommentje:

#4:

Igazad lehet akkor pontosítok: 1 munkfüzetbe szeretnék megnyitni 4 munkalapot.

jún. 29. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Macróba biztos lehet olyan scriptet írni, hogy mikor megnyitod az aktuális excel fájlt amiben dolgozni akarsz, akkor nyitásra olvassa be külön-külön fülre a megadott másik 3 excel fájlból az adatokat. Így egy excel fájlban látod mind a 4 fájl adatát.
jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amit én használok abba nincs ilyen.
jún. 29. 14:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!