Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítséget kérhetek? Mi a teendő?

Segítséget kérhetek? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Heroes 3 Might and Magic Complete játékot tettem fel a gépemre. Egy max 20 percig gyönyörűen működik aztán az éppen aktuális pályából egyszerűen lelép és kiírja, hogy hiba történt és elnézését kérjük. De ez mindegyik pályával ezt csinálja. Már háromszor telepítettem újra, de mindig ugyanezt írja ki. Pedig eredetileg megvettem a Heroes 3 Teljes verziót: Shadow of Death, Restorian of Erathia és Armageddon's Blade.

A segítséget előre is megköszönném. Nagyon imádom ezt a játékot és félő, hogy a telepítő CD kinyúlt vagy a Play CD-vel lehetnek gondok? Ja meg még a telepítéskor azt mondja, hogy menjek fel a netre - eleve rajta vagyok már direkt és kiírja, hogy hiba történt a kapcsolódásnál és menjek fel az internetre holott már régen kapcsolódva vagyok rá. Érdekes. Lécci segítsetek!


2010. okt. 31. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ennyiből nem derül ki semmi. Win7-en rakd a kompatibilitást xp-re talán lesz valami eredménye.
2010. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!