Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítséget kérhetek?

Segítséget kérhetek?

Figyelt kérdés

Nos még mindig adatbázis, de már megpróbáltam elkezdeni. Még mindig zsákutca, de hátha némi felvilágosítással megtudom csinálni: - elég, hogy ha csak a gombokat próbáljátok nekem megadni vagy minimális magyarázat, mert előző kérdésemben az baj volt, hogy részleteset szerettem volna. Nekem nem mestermű kell csak az, hogy számtechből a gyakorlati jegyem meglegyen... de ha valakit érdekel maga a feladat akkor egyik előző számteches kérdésben megtalálja (nem azt kérem, hogy csináljátok meg helyettem, csak egy kis segítséget kérnék)


1) Hogyan kell két táblát összekapcsolni?

2) Ha azt írja, hogy rekord és azon belül 5-5 tulajdonság, ezen mit ért?

3) Ha lekérdezést kér, különböző feltételekkel, különböző adatokra akkor ezen mit ért? Azt tudom, hogy rendeznem kell, de még különböző összesítőműveleteket kell használnom. Summára gondol meg ilyenek? 5 Különböző lekérdezésnél.


Most már csak ennyi a gondom a többit meg kitotózom. Ha pénzért csinálják meg azt a feladatot, amit előző kérdésemben feltettem akkor... ... jó hülye vagyok ehhez is :S Nagyon szépen megköszönném a magyarázatot.


Nagyon sokat jelentene számomra a segítség. Előre is köszönöm!


2010. okt. 9. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:
írtam privátba.
2010. okt. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!