Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a laptopomnak?

Mi baja lehet a laptopomnak?

Figyelt kérdés

Egyik reggel mikor felkeltem a laptopom bekapcsolva találtam pedig tisztán emlékszem rá, hogy kikapcsoltam azóta nem működik a billentyűzete, a bluetooth, ki sem tudom kapcsolni csak órákig fekete képernyőt látok rajta, lassú is nagyon. Meg tudná nekem valaki mondani, hogy mi baja lehet?

A laptop egy Asus rog strix scar 16 laptop, windows 11 rendszerrel.

A válaszokat előre is köszönöm.



jún. 27. 22:23
 1/6 anonim válasza:
Föleg az a rész furcsa, hogy magától bekapcsolt. Nem lehet, hogy valaki más piszkálta?
jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kapcsolt ki valójában csak rámentem, hogy kikapcsolás.

De nem értem mi lett vele egyik pillanatról a másikra. A másik dolog meg az, hogy egyedül élek, úgyhogy kizárt dolog, hogy valaki piszkálta volna.

jún. 28. 00:12
 3/6 anonim válasza:
Akkor telepítsd újra a Windows 11-t. Magának a gépnek nem hiszem, hogy baja van.
jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát a kijelzőn csak fekete szin látható? Kiír valamit? Ha nem volt előzménye, akkor tönkrement a HDD vagy SSD.
jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ír ki semmit, működik a laptop egyébként csak amikor ki akarom kapcsolni akkor nem kapcsol ki csak fekete a képernyő, meg ugye működés közben nem látom a bluetooth-t és a billentyűzet sem de ha rá akarok dugni usb-n egy billentyűzetet az sem. Az usb-s eszközök sem működnek.
jún. 28. 06:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Az eszközkezelőben mit ír ki? Valószinűleg az illesztőprogramokat frissiteni kell.

[link]

tegnapelőtt 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!