Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aksi hibája lenne a laptopomnak?

Aksi hibája lenne a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Pár napja azon kaptam a laptopomat, hogy alacsony töltésen van (38%), már ez lement 36%-ra. A laptop kb asztali gépként funkcionál mindig töltőn van (anélkül nincs is használva). Probáltam másik töltővel az se tölti (de mindkét töltőnél kijelzi, hogy csatlakoztatva). A töltés jelző pedig pirosan villog.

2023. ápr. 10. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
ha töltőn van, miért hagyod benne az aksit ?
2023. ápr. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
HA hálózaton van, onnan használod, miért van benne az akku? ALAP, hogy hálózati használatkor NEM tartjuk a laposban az akkut!
2023. ápr. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Oké értem, de nem vagyok egy informatikai/technikai ember, így nem is tudtam, hogy van ilyen lehetőség.


Szóval, hogy lehet kiszedni?

2023. ápr. 11. 07:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Hölgyeim és uraim íme az ékes példája a chatgpt generációnak, akik az anyjuk-apjuk pénzén a luxus 3080-4090-es kártyákkal játszanak, de annyi eszük sincs, hogy az eszközt, amit használnak, legalább minimálisan megismerjék! Egy tökéletesen irányítható és befolyásolható, a végletekig egybites generáció. Fidesztöltelékek.
2023. ápr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Édes Jézus ne hagyj el minket! És az ilyenek kapnak anyucitól 1milliós gépeket! Hogy lehet kiszedni egy akkut? És ez kérdés?
2023. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4# miért gondolod ? balról okosabbak ?
2023. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik laptopbol lehet kiszedni az akksit, mint anno, hogy az alján volt egy pöcök azt elhuztad akksi meg kijőtt anno a tesom 15 éves laptopjan lehet ezt megcsinalni, de pld az enyemben beépített akksi van, anelkül nem szedem ki, hogy ne szedjem le az aljat es ott is meg jópar csavar kicsavarasaval lehet eltavolitani, asus programot hasznalom ami megakadalyozza, hogy 65% felé töltsön.azert ez a miert nem szeded ki az akksit kicsit sem relevans válasz
2023. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os bár nem én írtam, de igen, ott azért van ész. Mára minden felmérés szerint az értelmiség elpártolt a fidesztől, lényegében 8 általánosos a legtöbb szavazójuk, vagy az alatt! Nem én állítom, minden felmérés így mér.
2023. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor igazad van, ki dobjuk az iskolai bizonyitványokat, ne hogy csalatkozzál.
2023. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7# legyen igazad, de meg tudod mondani hányféle laptop van ?

egy válasz előtt nem néztem meg a több ezret, hogy mükszik, bocs.


A mobilokban azért nem lehet könnyen cserélni az aksit, mert azt mondják igy vizállóbb, ezek szerint az újabb laptopokat a búvároknak szánják.

2023. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!