Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a laptopomnak?

Mi baja lehet a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap frissíteni akartam, töltötte is be a %-ot,alatta kiírva,hogy a gépet ne kapcsold ki,viszont unokahúgom lecsapta és kikapcsolt. Utána bekapcsoltam,valami elkezdett tölteni megint(igazából oroszul írt ki valamit, félig -meddig értem a nyelvet),végig ment a 100%,és azóta nem tudom bekapcsolni. Ha felteszem tölteni,nem mutatja,hogy töltődik.Meghalt?

2023. jún. 25. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem. A windows frissítés nincs hatással a laptop állapotára. Ami ilyenkor maximum tönkremehet, az a gépen lévő windows. Amit javasolni tudok, az a helyreállítás egy telepítő adathordozóról, vagy ami még jobb, egy tiszta újratelepítés, a régi rendszer maradéktalan törlésével. Nem Orosz nyelvű Windowst, hanem Magyart.
2023. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2023. jún. 25. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb kérd meg az unokahúgod hogy ne baseball ütővel csapja le a géped mert tönkremehet.


Illetve a fedél lehajtáskori altatást is célszerű tiltani.

2023. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Megint a Defender, amiről sokan azt hiszik, hogy vírusirtó, de nem az. Oroszok feltörték a gépedet, a legjobb újratelepiteni a Windowst.
2023. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4:

Ez nem valószínű. Sajnos nem derült ki a kérdésből, hogy honnan van a laptop vásárolva, és hogy ki rakta rá azt a windowst.

Ugyanis én kárpátalján élek, és egy Ukrán boltból vásároltam magamnak laptopot, amin természetesen gyárilag rajta volt a Windows 10 Pro, de Ukránul. Mivel nem volt kedvem cseszekedni az újratelepítéssel, hanem helyette letöröltem a reklámszoftvereket, és letöltöttem a Magyar nyelvi csomagot. A rendszerem Magyar lett, azonban a bejelentkezés előtti dolgok (Beleértve azt is, amit a windows update írt "Munka" közben) továbbra is Ukránul jelentek meg. Azóta persze raktam rá egy rendes Magyar Windowst, de azért mondom, hogy azért, hogy értsd, hogy mit akar a gép, rakj rá Magyar nyelvű windowst, lehetőleg azt a kiadást, ami most is van rajta, és amint netre kapcsolódik, azonnal aktiválódik, és ugyan úgy legális marad.

2023. jún. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó,én is kárpátaljai vagyok😅 egyébként igen,nekem is úgy van,hogy csak a bejelentkezésnél orosz,aztán magyar.
2023. jún. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!