Mi baja lehet a laptopomnak?

Figyelt kérdés

Egyszer normális a kép, pár másodpercre rá pedig csíkos.

Javítható-e?



2020. aug. 5. 23:46
 1/7 anonim válasza:

Hát vagy a videokártya, vagy a kijelző, vagy ezek összeköttetése, vagy a szoftver okozhat ilyet.


Az összeköttetést meg a kijelzőt kizárnám, mert pár másodpercig képes működni a rendszer, marad a videókártya, meg a szoftver.


Mindkettő javítható, bár a szoftveres problémát jóval egyszerűbb azért. Ha a videokártya rossz, a javítási költségek miatt akár gazdasági totálkáros is lehet, értelemszerűen a laptop tartalmától függően

2020. aug. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Esetleg van még további információ róla?


Vagy a videókártya (ez az esélyesebb), vagy a kijelző szórakozik így leírás alapján.


-Csak bizonyos eseményeknél csinálja, vagy mindig? Esetleg egy kép jó lenne a ,,csíkozódásról".



-Mindenképp köss a laptopra dgy másik monitort, esetleg TVt. Ha a másik kijelzőn is van csíkozódás, akkor az a GPU hibája lesz. Ha másik kijelzőn minden rendeltetésszerű, aklor a laptop kijelzője sérülhetett


Így látatlanba ezek a tippjeim (javítani egyiket se olcsó)

2020. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap majd küldök képet.
2020. aug. 6. 00:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, akkot a kijelző volt a ludas.
2020. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor*
2020. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Átkapcsoltam a számítógépre és ott nem jelennek meg rajta csíkok.

Gondolom, hogy a kijelzővel van gond.

2020. aug. 6. 08:24
 7/7 anonim válasza:
Szerintem inkább a kijelzőt és az alaplapot összekötő kábel lesz a ludas.
2020. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!