Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linux helyett Windows-t...

Linux helyett Windows-t telepíteni?

Figyelt kérdés

Üdv.

Vettem egy laptopot, amire a linux felmegy, de a windows nem, mert nem látja a win telepítéskor az ssd meghajtót. Hogy tudnám ezt megoldani, vagy akár linux alól windows-t telepíteni?


jún. 20. 17:01
1 2
 11/19 Thunderfairy ***** válasza:
51%

Kiváltod mással. Például:


Microsoft office Linux-on Libre office, Open office, stb.


Tehát annyi hogy ugyanarra keresel egy másik programot ami ugyanúgy tudni fogja amit akarsz.

jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De a játékok, a speciális programok, vagy amiket én írtam, és a végső fájl csak exe?:) Persze, valamit ki lehet váltani. De valamit nem.
jún. 23. 17:04
 13/19 Thunderfairy ***** válasza:
51%

Játékok futatásáhóz ott a Lutris és a Steam / Proton.


Még valami indok hogy ne válts Linux-ra???

jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Megengedem neked hogy Windows-ra váts.
jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Jójó, megszoktam a gagyit na:D

Tudom, tapasztalom, hogy hemzseg a hibáktól.

De mint egy kis kölyökkutyus, aki odaszarik mindenhova, olyan aranyos :)

Volt régen..

jún. 24. 08:17
 16/19 anonim ***** válasza:
Mintha indok kellene, hogy miért Windowst akar valaki. Talán mert nem éri be Linuxszal? :D
jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Thunderfairy ***** válasza:
51%
A Linux ingyen egy sokkal jobb rendszer mint ami a windows bármikor is lesz. Linux-on nem kell ám elviselni a microsoft rendszer módositásait. Nyugodtan válthatnának Linux-ra az emberek. Ja, a Linux-hóz érteni is kell.
jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#17: Eszerint te megtiltanád neki hogy lecserélje a meglevő linuxját..?
jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

16: "Ja, a Linux-hóz érteni is kell." - Hát ez az. És ez nem valami erény, hanem inkább gáz. Ha a Linux annyira jó lenne, mint ahogy mondják, nem itt tartana, és nem ennyien használnák. Elég egy kis hiba, máris meg van lőve az ember, órákat fórumokat olvasni pedig nem mindenkinek van ideje, Windowshoz hamarabb kapsz segítséget. Sokan elfelejtik, hogy az emberek nagy része nem informatikus, geek, csak használni szeretné a gépét, és nem bütykölgetni.


A Windows sokkal egyszerűbb, vezeti és kényezteti az embert, és nem kell megszenvedni vele, hogy azt csinálja, amit kell. Kb. mintha minden autótulajdonostól a motorok bütykölését várnánk el...

jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!