Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Youtube-ra felrakok egy...

Ha Youtube-ra felrakok egy videót nyílvánosan, majd priváttá teszem, a feltöltés pontos dátuma megmarad?

Figyelt kérdés

Tehát, tegyük fel, hogy feltöltök egy videót, majd priváttá teszem, és a videó utána egyből újra nyílvánossá teszem. A videó ebben az esetben megtartja a dátumot, a pontos időt is.


Például ha 1 órája töltöttem fel, akkor azt fogja írni.


Viszont, amiben nem vagyok biztos és amit megakarok tudni a kérdés által, hogy ez a dátum, 2024 06 20 meg marad e, ha a videót 1-2 hónap múlva nyílvánossá teszem.



jún. 20. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmarad.
jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy videót privátként vagy nem nyilvánosként töltesz fel 20-án, és 22-én nyilvánossá teszed, akkor 22-i feltöltést fog írni (és furcsa, de ha ismét leprivátolod, akkor visszaáll 20-ára).


Ha feltöltesz egy videót nyilvánosban, majd átállítod nem nyilvánosra/privátra 20-án, majd azután 22-én ismét nyilvánossá teszed, akkor a feltöltés 20-át fog jelezni, viszont ez aktív tartalomgyártóként nem javasolt, mert többnapos videón 0 megtekintés nem éppen tud túl bíztató látszatot kelteni az oda keveredő nézőknek.

jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, vagyis akkor a rendszer megtartja a dátumot, így pedig, nem történhet meg olyasmi, hogy valaki feltölti azt a videót miután leprivátoltam.


Természetesen aktív tartalomgyártóként nem fogok ilyet csinálni.


Ment a zöld nektek.

jún. 20. 15:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!