Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor van értelme az állóképes...

Mikor van értelme az állóképes videóknak?

Figyelt kérdés
Az állóképnekbaz egész alakos képnél, ez tiszra sor. Az állóképes monitor szövegszerkesztéshez, ez is ok. Az állóképes táblagép könyvolvasáshoz. De az állóképes videóbak mi a funkciója?
2023. júl. 7. 09:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#7: A #6-os hozzászólásomban leírtam: az egy emberről készült egész alakos felvételnél adekvát a portrétájolású képek használata, mert egy álló ember általában magasabb mint szélesebb:

[link]


A Tiktok - mint azt is írtam - meg nem az oka, hanem az okozata ennek.

2023. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Látom a büdös kis trollok (nevezzük a nevén) is megjelentek. (8 & 10)

Meg a saját gondolatokkal nem rendelkező VVS videóból hisztizők is.


Mint mondtam, nem az állókép funkciója érdekel, hanem az álló videóé.

A kép az, amikor amit látunk egy helyben van, a videó pedig az, amikor mozog és hangot is ad ki. Na ennek 9:16-os változata érdekel, hogy mi az értelme, funkciója?

2023. júl. 7. 20:51
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig semmi, kisfiam.
2023. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12: "Na ennek 9:16-os változata érdekel, hogy mi az értelme, funkciója?"

Lásd a #6-os és #11-es hozzászólást.

2023. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!