Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépembe egy hete...

Számítógépembe egy hete vásárolt videókártya óta véletlenszerüen kék halált kapok. Kérdésem pedig, vigyem el szerelőhöz vagy képes vagyok egyedül megoldani?

Figyelt kérdés

Kék halál hibakódok: KERNEL DATA INPAGE ERROR, CRITICAL PROGRESS DIED

Intel Core I5-4570

8GB ram

Win11 64bit

GeForce GTX 1060 3GB



2023. júl. 6. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Képes vagy megoldani?

Nem?

Vidd el.

Igen?

Ne vidd el.

2023. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te szerelted be? Használtan vetted?
2023. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én szereltem be, és igen használtan vettem
2023. júl. 6. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:
ESD-t betartottad? Simán meghalhat tőle a kártya ha műszálas ruhával kisütötted.
2023. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én szereltem be
2023. júl. 7. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a beszerelés, hogy zajlott?

Mi volt elötte? DDU-val (Display Driver Uninstaller) le lett tisztítva a régi VGA driver, és fel lett telepítve ennek a kártyának a drivere?

Vagy csak kivesz, berak azt jónapot?

Ha driverek jók (volt DDU+új driver) akkor az új kártya valószínűleg elköszönt.

Akkor meg kell próbálni a régi VGA-t visszarakni, ha megoldható, azzal mi történik.

2023. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem eddig integrált kártyám volt.

A beszerelést szakember végezte. Az mondta a rossz kondícíó okozhatja vagy a ram. Ez mennyire reális?

2023. júl. 7. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Ok. Vidd vissza neki azt hozza jó kondiba. 🤣 Ha hozzáértő csinálta, pláne ha némi pénzért, akkor az úgy buli ha működik is.

Viccen kívül, vidd vissza azt csinálja amíg nem jó. Lenni, lehet bármi, de te egy működő valamit vittél oda (ha jól értem), csinálta azóta nem jó.

(Nem hibáztatom az embert, aki dolgozik hibázhat) Meg lehet rossz a kártya is.

2023. júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tart semeddig tönkretenni ezeket a kártyákat, elég egy kicsit jobban meghajlítani, elreped egy forrasztás vagy chip kondi és máris lehalt az egész. Eredeti csomagolása nélkül, nejlon szatyorban szállítás is tönkrevágja (statikus feltöltődés)
2023. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!