Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive hosszú távú tárolásra...

Pendrive hosszú távú tárolásra jó?

Figyelt kérdés

Pendrive mennyire alkalmas hosszú távú tárolásra? Mivel elég olcsóak arra gondoltam veszek két darab 64GB-os darabot, és mindkettőre kimentem a fontosabb dolgaimat, fényképeket ilyesmiket.


A duplázás csak egyfajta másodlagos védelemként gondoltam, de kérdés, hogy egyáltalán használható-e ilyesmire? Mármint pl ha pár évig nem használom őket akkor is megmarad rajtuk minden adat?


2023. júl. 2. 21:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%

@arpi1969: "Legjobb a felhő."

Önmagában nem.

Távol van, - pláne az "ingyenesekre" - nincs ráhatásod, bármikor mondhatják azt, hogy "bocs, de nincs pénz a fenntartásra", vagy hogy "megszegted a közösségi irányelveinket, ezért felfüggesztjük a fiókodat" vagy "kivonultunk az országodból, felfüggesztjük a szolgáltatást".

Arról nem is szólva, hogyha nem titkosítod az állományokat, simán belenézhetnek.


"SSD egyik napról a másikra tönkremehet előzmény nélkül."

Ezért kell több példányban menteni.

2023. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!