Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs hang a számítógépen.Azt...

Hetvenes kérdése:

Nincs hang a számítógépen.Azt írja, hogy a hangeszköz le van tiltva. Semmit nem változtattam a hangeszközön. Hosszú ideig volt hang. Mit lehet csinálni, hogy újra legyen hang?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 06:43
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
62%
Próbáld újratelepíteni a hangkártya drivert első körben. Ma már a legtöbb hangkártya a gépekbe alaplapra integrált, tehát az alaplap gyártó honlapján kell keresni pontos típus alapján.
2022. dec. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj bele az eszközkezelőbe és ott nézd meg, hogy mi a helyzet vele. Sok esetben van olyan bugg, hogy nincs hang, de megoldja annyi, hogy eltávolítod, majd automatikusan felismeri újra és még csak le sem kell szedni hozzá semmilyen drivert. De egyébként, ha nem ismerné fel újra akkor azt csináld amit írtak.



Én Windows alatt már sok olyan notebookt láttam például amin frissítés után elment a hang.

2022. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!