Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » OCD-s vagyok. Ha én Google-n...

OCD-s vagyok. Ha én Google-n rákeresek illegális dolgokra pl: Hogy kell boltot rabolni, pénzhamisítás meg ehhez hasonlóak. Akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Olvastam egy hírt a pénzhamisitásról. És levoltam döbbenve, hogy milyen sok évet kapnak a börtönben. Ezért beírtam a Google-ra, hogy pénzhamisítás. És olvasgattam az erről kapcsolatos híreket. Rá 1 órára jutott eszembe, hogy illegális dologra kerestem rá. És nem tudnám bizonyitani, hogy nekem semmi közöm ehhez és eszembe se jutna illegális dolgot csinálni. Csináljak egy egész új google fiókot? Vagy mit tegyek?
2022. dec. 12. 18:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"De ha megtelnének a börtönök amiatt, mert ez lehetséges, szerintem nem sok előfizetőjük lenne."

Nem kell túlzásokba esni. Senki nem állította azt, hogy minden második előfizető alanyi jogon sittre kerülne. De ha egy bűncselekmény után nyomoznak, amennyiben az adott országnak van együttműködési megállapodása a hatóságokkal (a legtöbb országnak van), bizony ki fogják adni a kért adatokat.

Ha pedig szerinted csak az követhető vissza, aki valós adatokkal regisztrált, és bankkártyával fizetett, nos, akkor nagyon el vagy tévedve.

De természetesen jogodban áll álomvilágban élni. Mint ahogy sokan másoknak is, akik hozzád hasonlóan előfizetnek valami VPN-szolgáltatásra.

2022. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 P.O.C. ***** válasza:
100%
A így lenne ahogy állítod, akkor kiberbűnözés ír magja se lenne már sehol, mert nyitott könyv lenne a hatóságok számára gyakorlatilag mindenkinek a számítógépe. Ehelyett gyakorlatilag virágkorát éli a műfaj.
2022. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!