Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rakat felesleges DVD-vel mit...

Rakat felesleges DVD-vel mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Amik írottak, és karcoltak, vagy már nem kellenek, azokkal tudok valamit csinálni? Gondoltam díszíteni a fényes felűkkel, vagy ilyesmi. Valami ötlet?
2010. szept. 22. 15:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
Jó lesz karácsonyfa dísznek, vagy pohár alátétnek :) Sokan szalvétával vonják be :)
2010. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet rá célba lőni.
2010. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Add nekem, éppen dvd-t keresgélek mert a gépem már lelassult a millió filmtől.
2010. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: hogyan lassulhat be a géped a sok filmtől és ezen hogyan segít egy rakás kukába való dvd?
2010. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Kukába való sehogy, tök új viszont igen. Kiirom rá a filmeket és mindjárt gyorsabb lesz a gép. Nincs hely rajta, le van terhelve ettől olyan lassú!
2010. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
FELESLEGES= semmire/senkinek sem jó!
2010. szept. 22. 16:51
 7/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de ez hülyeség, ill. user error. Ha a világ összes adata a gépeden lenne, az akkor sem veszítene a teljesítményéből.


Kérdezőnek: ezt a kérdést már én is feltettem egyébként: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__991177..

2010. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én eddig mindenkitől ezt hallottam, gondoltam kipróbálom lepucoltam a gépről sok mindent és valóban gyorsabb lett. Még a netkapacsolat is jó lett, pedig addig nem volt hajlandó betölteni 10 percen belül egy oldalt. A régi Pentium 4-es PC is addig volt lassu amig le nem lett formázva. De mitől lassu ha nem attól hogy 550 KB szabad hely van rajta összesen? 80 Gb-s egyébként de abból 75Gb tuti film a többi zene meg egy rakat mindenféle progi. Virusaim is lehetnek, mert a virusirtó is besz*rt sajna pár hete és nem tudom az istennek se eltávolitani multkor is igy jártam nem akarta eltávolitani akkor véletlenül kettő lett rajt attól leállt az egész rendszer és a szervizbe hozták vissza a gépet az életbe.
2010. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja jó, az megint más ha extrém kevés helyed van. Nem marad hely a lapozófájlnak meg stb... Lehetne akár 100TB adat is a gépeden ha a rendszerpartíció kényelmesen elfér. Vegyél egy új HDD-t. Az a 80-as HDD már üresen is elég lassú.
2010. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2010. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!