Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a feleslege...

Mit lehet csinálni a felesleges bőrrel?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve járok edzőterembe, és ez idő alatt 17 kilót adtam le. A gond az lenne h a mellem, vállam, karom, hátam szép szálkás nagy lett... de a hasamon a felesleges bőr meg ottmaradt, nem lóg, csak nem feszült úgy rám mint az előbb említett testrészeken. Szóval hasamon csak minimálisan lehet látni kockákat pedig rendszeresen has présezek, "twister"-ezek...


Mivel lehetne eltüntetni a feleslegesen ottmaradt bőrt? mert nagyon idegesít:S Ötleteiteket várom, és csak normális válaszokat írjatok légyszi!:)


2009. aug. 28. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár hónapot, hátha igazodik a bőröd az új testalkatodhoz. Ha nem, akkor műtéttel el lehet tüntetni a bőrt.
2009. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem:) hát meglátjuk majd

Amúgy 16/F vagyok.

2009. aug. 28. 01:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Unokatesom mutettel rakatta helyre a hasat. Igaz o idosebb korban (kb 28) es vagy 35 kilot fogyott le. (110-120rol 75re). Fel ev alatt leadta, azota is kocog, stb. Es mutettel helyreraktak a bort.


De egy 16 evesnek plane ha csak 17 kilot adott le, kell adni par evet meg, hogy regeneralodjon. Te meg novesben vagy. (Bar legjobb lenne szakembert /haziorvos/ megkerdezni.)

2009. aug. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 évesen még eléggé fiatal a bőröd, biztos, hogy helyre fog igazodni. Isten őrizz a műtét, hisz még fejlődő gyerek vagy
2009. aug. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én 15éves vagyok és 5 hónap alatt fogytam 23kg-ot és nekem teljesen eltünt a felesleges bőr, ahogy fogytam, fokozatosan feszült a bőr. szerintem ez genetikától függ, hogy kinek mennyire hajlamos a bőre feszülni. de még teis növésben vagy, ezért mindenképp elfog tünni az ottmaradt bőr, de még ha nemis leszel magasabb akkor is elfog tünni, mert fiataloknál a bőr sokkal hamarabb regenerálódik, mint pl. ha valaki 50évesen fogy ennyit.
2009. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor jól van, most megnyugodtam:)

köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!