Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belevágjak, vagy hagyjam?...

Belevágjak, vagy hagyjam? (Programozói Karrier)

Figyelt kérdés

19 vagyok, 16 éves koromig (10.o vége) IT-t tanultam, majd kikerültem Ausztriába. Van 8 általánosom mivel nem tudtam itt folytatni az iskolát nyelvtudás hiányában.


Utóbbi fél évben dolgoztam (gyári munka), de ezt le szeretném váltani, ez nem karrier. Papírom nincs arról hogy bármilyen szinten is ismerem az IT-t. Ennek ellenére kb 6 éve szabadidős hobbi nálam. El tudnék így helyezkedni bárhol a szakmában? Mindenféle papír és munkatapasztalat nélkül?


PHP és Python amivel úgy érzem képes lennék munkába állni.


Sajnos továbbtanulási lehetőségem nincs, mivel lakbért kell fizessek.


Így biztos nem kerülnék be sehová, tudom. Néhány jó referencia munkával már lenne esélyem, vagy az még mindig kevés?


Mit tudnál tanácsolni, mit tegyek, az első programozói munkám megszerzésének érdekében? Vagy 8 általánossal ne álmodozzak?


Köszönöm



2022. jún. 2. 01:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a projektjeim kevés kivétellel soha nem fejezem be, ezért nincsenek nagyobb projektjeim :')


Nem tudom mennyire vehető komolynak, valószínűleg semennyire, de telefonra írtam egy saját igényeimet kielégítő podcast appot ( Pl Spotify-al szörnyű Balázsékat hallgatni, össze vissza játssza le ), és mondjuk ez pont nem app, sem weboldal (bár PHP-ben írtam az API-t)


Volt egy "Viral" tartalom kezelő oldalam ( mint pl. a buzzfeed ) ebben létre lehetett hozni fiókot, és posztokat készíteni, de ahol a backendet befejeztem, a front-endtől elment a kedvem, így ezt sem fejeztem be


Illetve Godot-ban voltak Kisebb-Nagyobb 2D játékaim

2022. jún. 4. 18:08
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Szóval kitartásod sincs. Ez esetben nem neked való a programozás. Keress más területet.
2022. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!