Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltünt az összes letöltes a...

Eltünt az összes letöltes a laptopomról!!Visza kell hoznom öket!Hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Eltünt az összes letöltes a laptopomról!!Nem tudom hova lettek de nincs egy se biztos hogy ott voltak de most nincs egy se és azt írja ki hogy a mappa üres.kérlek segítsetek.nagyonsok fontos dolog volt letöltve kérlek valaki visszalehethozn?

2022. máj. 7. 17:41
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Oh erre van külön szervíz?
2022. máj. 7. 19:18
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Írtam egyik válaszomban, hogy mire keress rá, milyen kulcsszavakra.
2022. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Nem tudsz egy linket küldeni?Én egyáltalán céget se találok, nem hogy valahol itt a közelben.
2022. máj. 7. 19:31
 44/47 anonim ***** válasza:

A konkrét adatmentéssel foglalkozó cégek százezrekért csinálják meg, és ott sem garantált a 100%-os visszaállítás. Ha továbbra is használod az eszközt amiről törlődtek az adatok, folyamatosan felülíródik a törölt adat amit már nem lehet helyreállítani.


Ettől még az is olcsóbb, ha veszel egy Recuva licencet, és az megpróbál valamit helyreállítani, a vége pedig úgyis az lesz, hogy újra be kell szerezni mindent, ha nem volt mentésed.

2022. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
52%

Én direkt ezért nem komplett adatmentő cégeket javasoltam volna, hanem olyan szervizeket ahol véletlenül törölt adatokat állítanak vissza.

[link]

2022. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Cubina ***** válasza:
100%

Nekem akkor csinálta ezt a gép, amikor a Windows az engedélyem nélkül frissítette magát. Hiába állítottam be, hogy mely dátumkor frissítsen, fogta magát, kikapcsolt, újraindult és frissített.

Ezután történt, hogy nem találtam egy csomó fájlt.

Nem lettek törölve, hanem a frissítés átpakolta őket máshová. Csak azért találtam meg, mert névre kerestem, és akkor láttam, hogy teljesen máshol voltak a dolgaim.


Ha emlékszel valamelyik fájl nevére, a fájlkezelőbe keress rá a nevére.

2022. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!