Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Önéletrajzaba milyen részletes...

Önéletrajzaba milyen részletesen szoktátok beleírni az eddig munkáitokat és tapasztalaitokat (IT témakör)?

Figyelt kérdés
Mert a cég ahol dolgozom felvett most egy senior fejlesztőt. Kis cég vagyunk, így az interjún mindannyian ott voltunk, és előre megkaptuk az önéletrajzát tanulmányozásra. A csávónak van legalább 5 év tapasztalata vagy több, viszont az technikai dolgokat alig láttam beleírva a CV-ben, inkább csak azt hogy milyen feladatokat csinált az eddig munkahelyein, szóban megfogalmazva. Összehasonlítva az enyémmel nagyon szerénynek tűnik. Nekem eddig 2 éves tapasztalatom van, de én a munkahelyeimnél a leírásban az összes ott használt technikát felsoroltam amivel csak találkoztam ottlétem alatt. Ti hogyan szoktátok ezt csinálni?
2022. ápr. 30. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:

strukturált rendszerszemlélet jele, ha valaki 1-2 sorban tud irni 1-1 projektről

elvárható az, hogy aki olvassa, belelásson a részletekbe

2022. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!