Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyíregyháziak! Mik a tapasztal...

Nyíregyháziak! Mik a tapasztalaitok a blue_net comp szervízről?

Figyelt kérdés
Ami a vasvári pál utcán van. Nekem most van dolgom először velük, s eddíg csak negatív.

2015. jan. 14. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek. A kopasz eladó az egy modortalan majom.
2015. jan. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a szerelő lett főként unszimaptikus.. Meg az, hogy megígérik, hogy 1-2 munkanap múlva, hogy mi a helyzet és mennyi a javítás.. A végén én hívom fel őket zárás előtt, hogy ma kellett volna hívniuk.. Adja a szerelőt.. Aki egy modortalan alak. Majd érkezik az alkatrész x nap múlva, akkor hívnak, jó letelik a megadott nap nem hívnak.. Másnap én megyek be, h letelt tegnap a megadott idő, nem kérnek elnézést.. S elmondják, hogy holnap /holnapután hívnak.. Kérdezem,h ár? Azt majd akkor mondanak, holott az alkatrész már megérkezett.. Most pedig várom a 2 napot, hogy leteljen.. Nem tudom csak velem ilyen neveletlenek, mert mindegyik az apám lehetne korban..Holott én vagyok a vásárló.. Ők meg az eladók.. S kötelességük engem informálni.. Ők ezt valahol elfelejtették..Kíváncsi lennék, hogy haverukon kívül akad-e törzsvevőjük...
2015. jan. 15. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egy szer azzal fordultam hozzájuk, hogy egy 19 collos monitort szeretnék venni.

Ajánlottak is egyet, amit a dobozában csak egy pillanatra megvillantott. Kifizettem, hazavittem, összeszereltem.

A pofám leszakadt amikor megláttam milyen kicsi az új monitor.

19 collos volt az igaz, csak éppen nem a látható kép mérete volt annyi, hanem a monitor tényleges, kerettel együtt értendő mérete. Hát jól át ba..tak.

2015. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!