Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Laptop nem "játékra"való? A...

A Laptop nem "játékra"való? A játékot nem úgy értem, hogy keményen ami kifér a csövön, hanem úgy hetente pár órát, vagy 2 hetente esetleg 1-2-3 órát, de a játékok után 1 óránkénti szüneteltetést belekalkulálva sem lehet játszani rajt 1 nap 1-2 órát?

Figyelt kérdés
A miért ne játsz laptopon 13 pontot nem kérem,elolvastam,tudomásul vettem,igazat is adok neki,de különképp nem érdekel,amíg kolégiumban más módja nincs sem az Internethasználatnak,sem a szórakozásnak,ezt leszámítva valamiben egyetértek vele.
2010. szept. 14. 23:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
mennyiért javítják meg kb?ha előrodul,vmi probléma a tulmelegedés miatt,bár a bios leállítja akkor ugyis,de m1:) lényeg,hogy ne játszunk laptoppal,ne is kapcsoljuk be,csak nézegessük:D thx midnenkinek:) pacsi
2010. szept. 15. 15:44
 12/14 anonim ***** válasza:
attól függ mi hibásodik, bár én ilyenről még nem hallottam. úgy gondolom az integritás miatt mindenképp processzor/alaplap csere segíthet csak, ez pedig nem olcsó mulatság, de erre kevés az esély, hoyg játék miatt kell.
2010. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ugyan kérlek Combat Arms online játékot laptopon játszom
2013. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Minimális rendszerkövetelmény

Processzor órajel: 1000 Mhz

Memória: 256 MB

Video memória: 32 MB

Op. rendszer: -Windows 2000


Videókártya: GeForce2 MX

Processzor: Pentium 3

Helyigény: 2048 MB

Hálózat: Cable/DSL

Egyéb: DirectX 9.0c vagy újabb az a minimál rendszerkövetelménye ugyhogy senki ne mondja hogy laptopon nem lehet jatszani

2013. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!