Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Laptop nem "játékra"való? A...

A Laptop nem "játékra"való? A játékot nem úgy értem, hogy keményen ami kifér a csövön, hanem úgy hetente pár órát, vagy 2 hetente esetleg 1-2-3 órát, de a játékok után 1 óránkénti szüneteltetést belekalkulálva sem lehet játszani rajt 1 nap 1-2 órát?

Figyelt kérdés
A miért ne játsz laptopon 13 pontot nem kérem,elolvastam,tudomásul vettem,igazat is adok neki,de különképp nem érdekel,amíg kolégiumban más módja nincs sem az Internethasználatnak,sem a szórakozásnak,ezt leszámítva valamiben egyetértek vele.
2010. szept. 14. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mit tud a géped, én lanozni is laptoppal mentem.
2010. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem emachine E520-am van, és ezen játszok (sims 3, kicsit akadva, de elmegy rajta) egyetlen gondom, hogy swat 4 közben valamiért ha fényforrásba nézek, hófehéren világít az egész kép, gyanítom az intel kártyának hála :) Amúgy nyugodtan játszhatsz rajta, ugyanolyan proci van benne, mint bármi másban, csak gyengébb, kevesebbet fogyasztó.
2010. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Simán játszok folyamatosan a laptopomon. Volt, hogy napokig csak alvásnál hagytam magára, de reggel megint elé ültem(éjszaka meg általában töltés megy rajt..). Mostaniak már bírják a megterhelést, ez nem okoz nekik kárt..
2010. szept. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


Erről lenne szó.


LANozni elmentél laptoppal?Mennyit toltad vele és milyen laptop?Tehát nyugodtan játszhatok vele,nem lesz semmiféle atrocitás,persze nem szétzuzni akarom,de azért jó lenne játszani is vele.


Szerintetek nem fog tulmelegedni,vagy valami?Ha igen mit javasoltok hány óránként "pihentessem"?

2010. szept. 14. 23:23
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem arról van szó hogy megdöglik ha játszol vele, hanem hogy játszol vele? ez olyan dolog hogy zsigulival vagy egy szakadt bmw helyett egy tüzpiros ferrárival kimész rallyzni, szóval nem arra találták ki.
2010. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hú, már majdnem beküldtem volna a 13 pontot :D


pesze ha ésszel használod, és nem ágyban, akkor kibír kb másfél évet.

2010. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem fog túlmelegedni, ha nem zárod el a venti útját szal hagynod kell szellőzni. Nem rossz márka az asus nekem HP-m van. Kb egy év elég komoly használat után ki kellett tisztítanom mert tiszta por volt a ventillátor. Elvileg sűrített levegős spayvel lenne szabad kifújkálni de én porszívóval óvatosan megoldottam.

A lényeg h játékra is nyugodtan használhatod csak itt pár dolog más lesz az asztali gépekhez képest.

2010. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem konkrétan arra kell,de azért jó lenne ha nem kéne gondolkodnom rajt,hogy játszatok-e egy órát vele...
2010. szept. 15. 06:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Most azt várod, hogy olyanokat írjanak le, amivel cáfolható az a 13 pont. Miért kell kötni az ebet a karóhoz? A notiba a vinyó 50-60 fokos (desk.: ~30), a mobil cpu 80-90(!) (desk.: ~40), a GPU szintén zenész. Van, aki játszik vele mégis, az sz@rik az egészre és élvezi, hogy látszólag semmi kárt nem okoz benne. Jah. Aztán meg jön a pofára esés, meg a szöveg, hogy "deháténazthittem", az importőr vagy a kisker meg képenröhögni, amikor garanciás javítást akar a rommá hajtott cpu-ra, hűtőre.
2010. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

van ráció azokban amit írtatok, de pusztán az, hogy játszol vele nem okozhat benne kárt, hiszen ez nem jelent nagyobb igénybevételt, mint egy msn futtatás. a processzor többet fog számolni, ami nem azért baj, mert többet számol, hanem mert melegszik (ezek az elektromos alkatrészeg elvileg sosem mehetnének tönkre, max a kondik kiszáradnak.). a melegedést ki lehet védeni komolyabb hűtéssel, usb-s hűtőpaddal, stb, és azt sem szabad elfelejteni, hogy ha véletlen mégis túlmelegszik letilt a bios és kikapcsol a gép.


szóval megfelelő hűtés mellett nem lehet baj, hangsúlyozom, ezek az alkatrészek nincsenek kitéve fizikai megterhelésnek a melegedésen kívül.

2010. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!