Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » "Aktiválja a Windowst" -...

"Aktiválja a Windowst" - ehhez szakember kell, vagy egy dilettáns is képes lehet megcsinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval az a helyzet, hogy van egy elég régi laptopom, még gyerekkoromban egy haver DIY-olt rá valamiféle Win10-et, hogy tudjam használni. De most a vízjelből ítélve nem a legtisztábbat.


Ahogy a kérdésem is mutatja, nem vagyok sajnos egy IT-zseni. Ha megveszem a szükséges eszközt, egyedül meg tudom csinálni? És ha megkérek rá valakit, mennyit kérhet el érte, ami még korrektnek számít?



2022. márc. 7. 21:05
1 2
 11/15 Shaddark ***** válasza:

"Azért mertem javasolni, mert évek óta megy több gép is az onnan vásárolt liszenszel."


Nekem mindegy hol veszi amúgy, a lényeg hogy legyen garancia rá amit olyan ad, akitől számon is lehet kérni.

Sok ilyen "SoftKer Bt." van, amit Kiss Józsi / Abdul Hasszán csinál és 3 havonta újat. Így adja el a tört windowsokat, Officokat használtként. És nem lehet számonkérni, mert évi 4 Bt.-t csinál. (Mondjuk kell hozzá 3 családtag).

Az árukereső és olyan más cégek akik kint vannak a piacon évek óta - azok mind megbízhatóak.

A Godeal is. :)

2022. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Thunderfairy ***** válasza:
37%

Ezek a lehetőségek vannak:


1. Olcson veszel kulcsot a windows-hóz.

2. Parancssorba KMS aktiválkás. Nem aktivátorral. Írd be neten hogy windows

aktiválása program nélkűl. Találhatsz videót hozzá.

3. Aktivátorral. Legjobb a Microsoft toolkit.


Érted? A Microsoft csinál aktivátort a rendszeréhez.

2022. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Shaddark ***** válasza:

2 jó módszer, a második, általa kreált bootloaderbe rakja egyből a vírust - ha úgyse találja meg semmi nem kell vele foglakozni :D

Ha esetleg nem szimpi a skms zh.us.to ról felrakott boot vírus, választhatod helyette a kms.digiboy.ir -t vagy bármi mást is, a bőség zavara jár a módszerrel.

Akinél én ilyet láttam annak 2 bootloadere volt eddig ;)


3 Ehhez kulcs is kell ám, persze hogy csinált, de kulcs nélkül 90 napig "él" csak. (Mondjuk használhatod utána is)

2022. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
#9 A frissítések mindenképpen hibákat és/vagy lassulást okoznak, akár jogtiszta vindózod van, akár nem. Telepítés után le kell tiltani a windows update-et, ha sokáig akarod a rendszert használni újratelepítés nélkül.
2022. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Shaddark ***** válasza:

Régebben volt jó világ, amikor külön voltak a biztonsági és a "fejlesztői" frissítések.

Én úgy csinálom otthoni gépen (cégesen nem, ott egyből mennek fel), hogy beállítom hogy 14 nap múlva tegye fel őket. Így sose volt még gondom frissítéssel, a hibásakat addig kijavítják, nem nekem kell tesztelni. És biztonságos is marad a gépem.

Mondjuk ehhez pro verzió kell. A home azt hiszem nem tud ilyet mert nincs benne group policy konzol.

2022. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!