Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratenném az xp -t, a gépet...

Újratenném az xp -t, a gépet s hogyan tudom megcsinálni olyanra, mint amikor a szakértőhöz elviszi az ember!?

Figyelt kérdés

Értitek? Arra gondolok h. milyen programot tegyek fel(karbantartó,vírusírtó stb.), h. olyan legyen a gép mint amikor legelsőnek bekapcsoltam!! (egyszóval semmi gond nem volt vele!)

Az újratelepítést már kenem, vágom, bár arról is elfogadok tanácsokat!

Ilyen 2011, 2012 -es progikra gondolok!



2012. jún. 13. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Azokat tedd rá, amiket használni szoktál. Gondolom, nem először nyúlsz géphez, vannak kedvenc programjaid.
2012. jún. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugh.

Nem szívatni akarlak, de vidd el a szakértőhöz. Te is jobban jársz, meg a géped is.

(...és legalább lesz min olvasni a helyesírási szabályzatot is...)

2012. jún. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont ez az azokat feltenném akármikor s, ( daemoon, rocket dock, stb., a szokásos) csak mégis szeretnék valami újat kipróbálni!!

Szakértőhöz azért nem viszem mert már 1x elvittem s taccsra vágta az egészet!!!:( am. a helyesírás hibátlan, csak te nem érted meg az olyan embereket, akik kicsit túl magyarázzák a helyzetet!!!:):P (..már bocs..)

2012. jún. 16. 03:01
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Karbantartó: CCleaner, Defrag, ....

Vírusirtó: ESET Nod32 vagy ESET Smart Security. (szerintem ez a kettő a legjobb

2012. jún. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

06-16 03:01

mi vagy te magyar tanár!!!:) na jó lehet van benne valami!:P de legtöbbször a vesszőket, nem teszem jó helyre! Na mind1!! leszarom!


Köszi a választ, a megnézem az ESET -et bár azt mondják nem valami jó!! De hisz még sose próbáltam úgyh. nem mondok véleményt inkább:):D:P

2012. jún. 22. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!