Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri letölteni egy olyan...

Megéri letölteni egy olyan böngészőt amit ha használok akkor bitcoint bányász nekem?

Figyelt kérdés
Igazából már leszedtem és tényleg bányászik. Van mobilra meg gépre is változat. Megéri ezt a böngészőt használni a mindennapokban ha már úgyis netezek? Mert legalább valamit bányász. Nyilván kevesett és lassan. De valaki a mobil változatnál az áruházba azt írta oda neki egy év alatt 6009 bitcoint bányászott ki. Gondolom az kamu. De ha egy keveset ki bányász nekem az is érhet valamit. Kicsi is több mint a semmi nem?

2021. okt. 28. 18:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek sok áramot megeszik?
2021. okt. 28. 18:06
 2/11 anonim ***** válasza:

Folyamatosan pörgeti valószínűleg a processzort/videókártyát. Tehát egy telefon extrém gyorsan fog tőle merülni. A laptopod/PC-d is többet fog tőle fogyasztani, no meg ugye terheli a gépet, amitől bizonyos helyzetekben lassabb lesz (bár gondolom azért arra figyeltek, hogy háttérbe szoruljon a bányászat, ha kihasználdnád a géped teljesítményét másra).

Egy folyamatosan magas terhelésnek kitett elektronikai alkatrész is vélhetően előbb fog tönkremenni. Mondjuk ez esetben (az aksit nem számolva) jelentéktelen plusz károsodás valószínűleg.

Kipróbálhatod, de kétlem hogy értelmezhető pénzmennyiséget tudnál ebből szerezni. Nem is értem hogy ehhez miért kell böngésző, nincs erre ezeregy háttérben futó program?

2021. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom annyira nem értek hozzá.
2021. okt. 28. 18:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsi is több mint a semmi nem?"

Igen.

Leszámítva az áram költségét persze. :D

Én - merő kíváncsiságból - pár éve vettem egy USB bányászhardvert. No, nem amolyan több százezer forintosat, hanem - mondjuk úgy - belépő szintűt. Egy nap alatt majdnem kibányászott nekem egy forintnyi bitcoint. Pedig ez egy célhardver. Akkor szerinted egy böngésző-bővítmény, aminek még közvetlen hozzáférése sincs a GPU-hoz, szerinted mennyit fog kibányászni? Ráadásul mellékhatéásként nem csak az áramot fogyasztja, de még a telefon élettartamát is csökkenti (ha a telefonos változatról van szó).

2021. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ennek sok értelme!
2021. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem akkor inkább le törlöm.
2021. okt. 28. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Melyik böngésző?
2021. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Cripto tab browser
2021. okt. 28. 18:17
 9/11 anonim ***** válasza:

A mobil eszközök (laptop/telefon) nem ilyen igénybevételre lettek kitalálva. Nincs megfelelő hűtésük, hamar elfüstölnek.


Ismerős laptopot nyírt ki ezzel.

2021. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
61%
én használom.nem húzza a procit,sem a videókarit.3 óránként rá kell nyomni,és magától csinálja.telón még meg sem kell nyitni a göngészőt,csak 3 óránként 😉
2021. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!