Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elkezdtem bitcoint bányászni...

Elkezdtem bitcoint bányászni és van egy kis gond? (lent)

Figyelt kérdés
az lenne a gond hogy van egy gonb és arra az van írva "withdraw" amit beírtam google fordítóba és azt irta hogy "vonja vissza", most hülyeségeket fordít és rá merjek menni vagy mi a f#sz
2021. jan. 8. 16:03
 1/5 2*Sü ***** válasza:
76%

A withdraw pénzfelvételt is jelent. (Banki befizetés, letét esetén valóban a befizetésed, letéted visszavonásáról lenne szó.)


Viszont ezzel elkéstél úgy 4-5 évet. Évek óta nem éri meg magánszemélynek bitcoint bányászni. Jóval többe kerül az idejekorán leamortizált eszközök cseréje, meg a megnövekedett villanyszámla, mint amit ki tudnál termelni. (Hacsak nem jutsz olcsón vagy ingyen rengeteg bányászathoz még használható, de hibás – mondjuk törött csatlakozóval rendelkező – erős videokártyához, és nincs ingyen áramforrásod mondjuk napelemből. De akkor is csak úgy éri meg, ha az infrastruktúra már megvan.)

2021. jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kivi vagyok mennyi lesz a nyereséged!
2021. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Ne foglalkozz cryptoval ha nem tudsz angolul. Foleg ne banyaszattal. Minden de minden informacio angolul van es az ilyen magadfajtakat atverik.


Ha van kis felesleg penzed vegyel angol orakat es tanulj. Azzal tobbet fogsz keresni mintha peobalnal okoskodni

2021. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hármas, mondjuk te magyarul sem tudsz...
2021. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy a pléhbánosra gondolt
2021. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!