Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz legközeleb...

Szerintetek mi lesz legközelebbi hiány?

Figyelt kérdés

Volt már ps5 hiány, Videó kártya hiány,volt már autóchip hiány.

Szerintetek mi lesz az kövi?

Nagyon durva bele gondolni,hogy egy kezdő videókártya 120+ ezer forintnál kezdődik.



#Videó,játék, informatika,autó.
2021. okt. 27. 01:14
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#14 Sosem mondtam hogy jó minőségú kenyér van 200 alatt, és ezt írtam is, hogy nem olyat kell elképzeni. Lehet hogy nem olvastad el az a hozzászólást.
2021. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#14 jobbat mondok. Így kezdtem a 2. hozzászólásomat: "az se mindegy, milyen"


Ha ebből nem világos hogy mi van, akkor nem tudom mit írhatnék még.

2021. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok,nem akartam elrontani a kérdésed a kenyérrel🤣De úgylátom többieket is az zavarja leginkább.Bocsi
2021. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Doszka, jé, most nézem hogy írtál mást is.


"az se mindegy milyen, van abból 180 ft-os is."


Erre te: "ha mutatsz nekem 200 Ft-os kilós kenyeret, ami ehető is és nem lesz beton másnapra, akkor elhiszem."


Egyébként sehol nem írtam hogy értelmi fogyatékos vagy.

2021. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Most már a papír termékeket érinti (a WC papírt is). Ez várható volt, mert a fa már jelentősen drágult korábban. Drága lett az adblue is.

Először mindig megjelennek a hírek arról, hogy nem tudnak eleget szállítani, vagy tudnak, de körülményesen, vagy messziről. De ez csak részben oka a drágulásnak. Ezután jönnek a nyerészkedők, akik meglátva az üzleti lehetőséget, elkezdik felvásárolni a készleteket és amikor már tényleg nagy a hiány, akkor méregdrágán árulják. Az adblue esetén már korlátozzák, hogy egyszerre mennyit lehet vásárolni mert észrevették, hogy egyesek nagy tételben vásárolják fel, hogy drágábban adják tovább. Ezért a MOL már szabályoz, vételi limiteket határozott meg. Jól teszik, hogy szabályoznak, ezt kellene tenni, de állandósulva és minden termékkel kapcsolatban.

2021. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!