Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lesz legközeleb...

Szerintetek mi lesz legközelebbi hiány?

Figyelt kérdés

Volt már ps5 hiány, Videó kártya hiány,volt már autóchip hiány.

Szerintetek mi lesz az kövi?

Nagyon durva bele gondolni,hogy egy kezdő videókártya 120+ ezer forintnál kezdődik.



#Videó,játék, informatika,autó.
2021. okt. 27. 01:14
1 2 3
 11/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

De legalabb nincs hiany kenyerbol

majd lesz


hat szallitasi hiany lesz vilagszinten

ami azt jelenti hogy nem nagyon lesz olyan ami ne lenne hianycikk idovel


ehinsegek lesznek, meg vandalizmus, anarchia


ha valoban leall a szallitas, eleg az par hetre, ha beindul is akkor is par het szinten kell mire rendezodik


mindez telen

nem lesz ruha, etel, tuzeloanyag


jo lesz?

2021. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Egy rozskenyér, ami kevésbé egészségtelen, már régóta drága.
2021. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#7/12 Doszka


Nincs jelentősége hogy elhiszed-e, egyébként sem attól függ hogy van-e hol elhiszed-e, kb bármelyik hipermarketben van kenyér 200 alatt rendszeresen. Ráadásul miért kellene mutatnom olyan kenyeret ami nem lesz másnapra száraz, stb. ahhoz hogy elhigyjed hogy van 200 alatt kenyér. Egyébként ha ilyet mutatnék és még akkor sem hinnéd el, az már a szellemi fogyatékosságnak olyan szintje lenne hogy nem is tudnál ide írni, szóval nyilvánvalóan akkor elhiszed. Mint nyilván mindenki más is. Van még nyilvánvaló tény amit közölni szeretnél? Pl. hogy ma Magyarországon szerda van, meg hasonlók?

2021. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

#13 Ha tényleg tudsz mutatni 200 alatt olyan (Kilós) kenyeret, ami másnap nem beton (pl. az aldis kenyér nem tudom mennyi, de márnap már ehetetlen) akkoe VALÓBAN el fogom hinni.


De ahány boltban jártam, 300 alatt se nagyon van, sőt!


Nem támadásból, és nem személyeskedésből írtam, de nyugodtan támadj le és nevezz értelmi fogyatékosnak, megköszönöm a hozzáállásod

2021. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

" Ráadásul miért kellene mutatnom olyan kenyeret ami nem lesz másnapra száraz, stb. ahhoz hogy elhigyjed hogy van 200 alatt kenyér"


Ilyet nem írtam sehol, hogy azért kell mutatnod, hogy nem száraz, hogy elhigyjem, hogy olcsó


De biztosan én vagyok az értelmi fogyatékos

2021. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#13 nem mindeg van kenyer

viszont minek ott kene keresni ami nem kimondottan pekseg?

viszont ilyen helyek szoktak lenni szerintem szinten

peksegek es ott van a legolcsobb 1KG osbol altalaban


mas kerdes hogy egeszseges es normalis kenyer barmilyen nem nagyon van sehol csak amit magad csinalsz, es hozza magad termeled kalaszt kovaszt

2021. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék bele szólni,de péksékben érei meg kenyeret venni,mert ilyen tesco meg stb helyen másnapra száraz.

És nálunk kenyér 400 forint.

2021. okt. 27. 14:52
 18/25 anonim ***** válasza:

16


Szerintem ha az ember bírja enni a rozskenyeret (itt most az ízére gondolok), akkor már sokat tett magáért, ha más nem, a szénhidrátok csökkentésének tekintetében..

2021. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

11

De most komolyan..

Amúgy kedves válaszolók,nem kenyérről kérdeztem,hanem azt hogy legközelebb milyen hiány lesz?

Oké hogy kenyér nagyon drága,de tudjuk mi miatt van(fgabona stb miatt)(meg nincs aki leszedje az földekről stb ok-okozatt..)

De kérlek bennetek hogy ne menjen át egymást személyikedésében,kérlek bennetek hogy legalán normálisan.

Szerintem nem prolik vagyunk hogy ilyen kis semminségen veszekedjün,inkább normálisan veszekedjünk,mert mivel művelt emberek vagyunk,meg azért itten van mindenkinek papírra hogy nem egy 8 osztályos segédmunkás,és na..

2021. okt. 27. 15:02
 20/25 anonim ***** válasza:
#19 Kenyérhiány lesz. Szóval visszatérhetünk a kenyérhez?
2021. okt. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!