Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a billentyűzetet...

Hogyan lehet a billentyűzetet kitisztítani?

Figyelt kérdés
Már eléggé poros a billentyűzetem a gombok között. Nem laptop billentyűzet, hanem a hagyományos. Hallottam már olyanról is, hogy valaki egyszerűen a zuhany alá tartotta és kimosta, de én ezt még nem mertem kipróbálni. Ha van tippetek, írjátok meg! Köszi!
2008. dec. 11. 23:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Örülök ennek a kisfilmnek, köszönöm! Ezt fogom tenni, ha egy kicsit több időm lesz, mert úgy tűnik, ez nem 5 perc :)
2008. dec. 12. 20:43
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy 5perces művelet az tuti ..enyémben 18csavar van :D és akkor még nem is csináltam vele semmit :S:D
2008. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Vajda Gábor ***** válasza:
100%

ripityára szétkapni és lemosni a műanyag alkatrészeket de ezt má mondták.

ha lusta vagy akkor a nagynyomásúlevegő-termelő szerkentyűvel lefújatod...

2008. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Helló mindenki azt mondja hogy károsodik de én is ugy csinálom hogy kimosom a kádba utána rá rakom a radiátora és holnapra kiszárad gondolom azt hiszed hogy ki akarok veled cseszni de probáld ki és meglátod
2008. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!