Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a billentyűzetet...

Hogyan lehet a billentyűzetet kitisztítani?

Figyelt kérdés
Már eléggé poros a billentyűzetem a gombok között. Nem laptop billentyűzet, hanem a hagyományos. Hallottam már olyanról is, hogy valaki egyszerűen a zuhany alá tartotta és kimosta, de én ezt még nem mertem kipróbálni. Ha van tippetek, írjátok meg! Köszi!
2008. dec. 11. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában szét lehet szedni, és akkor sokal könyebb kitisztítani.

De szétszedés nélkül egy erős pumpával ki lehet a koszt fujatni a billentyűk közül, aztán mosószeres szivaccsal áttörölgetni.

2008. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha veszel levegősprayt,az a leghatékonyabb tulajdonképpen. de jó módszer a fenti is.
2008. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, hát én még ilyet nem hallottam , de tök jó ötlet, levegőspray, hol lehet kapni?
2008. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A levegőspray tényleg jó ötlet, és szerintem számítógépes üzletben, vagy elektronikai szaküzletben lehet is kapni. Talán még a mobilom joystick gombján is segítene. Remélem megéri megvenni, és nem fogy ki az első tisztítás során.
2008. dec. 12. 00:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok :) töredelmesen bevallom,hogy sajnos nem tudom hol lehet kapni,mert én is úgy kaptam néhány éve.tényleg szuper billentyűhöz,mobilhoz és távirányítóhoz stb.valószínű,hogy szgéptechnikai vagy elektronikai boltban lehet kapni.
2008. dec. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Én szedtem már szét billentyűzetet és lemostam a kádban :))) volt hogy be is áztattam. Csak az elektronikus részeket külön kell tenni azt csak nedves ruhával áttörölni. én vagy a napon szárítottam meg vagy hajszárítóval. Nekem működött utána.

Ja és ki is szoktam porszívózni :P

2008. dec. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
levegő sprayal szoktam,tescoba,vagy számítástechnikai boltba lehet venni
2008. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
nagyszőrű,még nem használt púder ecsettel is tökéletesen ki lehet,anyukától barátnőtől stb kérj egyet
2008. dec. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy oktató videó, hogy hogyan csináld, mire figyelj oda. /magyar/:

[link]

2008. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen csak szétszedéssel lehet kitisztítani, én úgy szoktam csinálni.
2008. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!