Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 6 napja folyamatosan aktív...

6 napja folyamatosan aktív cucc a qBittorrentnél -- az nCore táblázatban mégis több, mint 47 óra híja van a visszatöltésnek ?

Figyelt kérdés
Hónap végén ez a " Hit'n'runolható torrenteknél" is mínuszba megy, vagy ott a táblázat adatai ellenére is tudják a valós helyzetet?

2021. júl. 12. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem írj az oldalon a kezelőknek levelet!
2021. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha várósorban volt a torrent, nem telik az ideje, azt fogja írni, hogy "stopped". A másik lehetőség még, hogy nagy méretű tartalomról van szó, és az alap 48 órához még hozzáadódik a méretével arányos pluszidő.
2021. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja tényleg, a le-feltöltések számát beállítottad? Ha 5-re van beállítva a többi várakozik.
2021. júl. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A "le-feltöltések száma" ugyanaz, mint a "globális szálak maximális száma" ?

Mert egyéb beállítható dolgot nem lelek, az meg 600-on van.

De volt már benn 850 torrent is (e-könyv) és az meg se kottyant neki.


Hol állítható/ellenőrizhető ez a "le-feltöltések száma" ?

2021. júl. 12. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanaz. A kapcsolat fülön annak a számát állíthatod be, hogy hány másik kliens kapcsolódjon rád. Például 100-as globális esetén az összes futó torrentre összesen maximum 100-an kapcsolódhatnak.

Ami neked kell, az a Bittorent fülön lévő limitek megemelése (ha 850 már futott egyszerre, akkor ez valószínűleg rendben van).

2021. júl. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megvan és 900-ra van állítva, tehát nem ez az oka annak, hogy A. J. Cronin A mesterdalnok című könyve (mobi) nem töltődik vissza.

Ahogy itt javasolták, megpróbálok majd az nCore kezelőitől tudakozódni, mit vétettem.


Mert most ugyan egyetlen cuccról van szó, de ha egy másik eset kapcsán 5 -nél több letöltés áll le, akkor kidobnak (ha jól értettem a játékszabályokat). Nehogy már a vak szerencsén múljon, hogy tag maradhassak ott, ahol (szerintem) nem én vagyok a hunyó.

Köszönöm szépen az infót, további szépet és hasznosat mindenkinek!

2021. júl. 12. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!