Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lètezik olyan, hogy illegális...

Lètezik olyan, hogy illegális bitcoinfarm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A sógorom azzal ettet minket, hogy azèrt nem jutunk a bitcoinjainkhoz, mert egy illegális bitcoinfarmon vannak ès a farm működtetői "vèrszemet" kaptak ès nem akarjak kiadni. Három ève adtuk neki oda a gèpeinket, mert csak ő ismert ilyen bitcoinfarmot. Meg bíztunk benne ès most itt tartunk, hogy szerinte a farmot működtető szemèlyek a rosszak.


Szerintetek ebből mi lehet az igaz?


Köszönöm!


2021. máj. 17. 21:41
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Sajnálatos, hogy idáig fajultak a rokoni kapcsolatok. Az, hogy testvèr ès testvèr között tesznek különbséget a szülők az szerintem minden családban meg van. Bár ezzel sem èrtek egyet.


Igazából már úgy vagyok vele, hogy ha családtag ha nem gátlástalan amit tett, mivel tudja, hogy beteg vagyok ès nem èrdekli. Nem gondol bele, hogy mennyire kètsègbe vagyok esve, mert az a pènz volt a nagy remènyem. De hát ilyenek a lelketlen emberek.

2021. máj. 22. 18:14
 32/47 anonim válasza:
Tudom nem mész ezzel sem semmire, de ő is vissza fogja kapni, így vagy úgy, de többszörösen és nem biztos hogy vagyonban lesz kára. Remélem találtok kiutat ebből a helyzetből, mondjuk én bitcoinnal pénzt nem keresnék max hobbim lehetne.
2021. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Valahol èn is hiszek abban, hogy vissza fogja kapni a sorstól. De sajnos ahogy írtad, nem megyek vele sokra. Köszönöm a beszélgetést!
2021. máj. 22. 22:11
 34/47 anonim ***** válasza:
73%

"Van pár Messenger üzenet, ahol leírja a walletek számat ennyi."


Ezeket az üzeneteket azonnal screenshotold le és mentsd el, el ne vesszen.


A veszélgetésben jelöld ki a walletek számát control+c gombok lenyomásával, aztán nyisd meg ezt az oldalt:

[link]


Itt a keresőbe illeszd be a control+v lenyomásával az előbb kijelölt wallet címet és nyomj a keresésre.


Ha ez egy létező tárca, akkor láthatod a pénzmozgásokat amiben részt vett és láthatod az egyenleget is, hogy van-e rajta pénz.


Ezen keresések eredményeit is mentsd le. Nyomtass ki mindent, úgy fordulj az ügyvédhez, később a hatóságokhoz.

2021. máj. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

Most kipróbáltam az enyémmel. Dátumra pontosan minden mozgást mutatni fog a kereső, azt is, hogy mely tárcákba lett és mennyi onnan tovább utalva, ha tovább lett onnan utalva. Onnan már csak egy lépés, hogy a tárca címéhez személyt rendeljen a hatóság. Ha szerencséd van, akkor max eu-n belüli az ügy, ha nincs, akkor azon kívül is előkerítik őket, csak fel kell venni az idegen hatósággal a kapcsolatot a mieinknek, elszöszmötölnek hogyan kéne együttműködni stb, csak jóval tovább fog tartani.


Továbbra sem tudom, hogy hány gépetek van, de 3 év alatt szerintem szép kis summa összejöhetett, ha azok antminer s9-ek azóta megállás nélkül mennek. Ha megmondanád hány gépről van szó, akkor meg lehetne saccolni, hogy kb mennyi pénztől esnétek el, ha nem mentek utána.


Majd írj, ha van fejlemény kérdező.

2021. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm amit írtál. Ez nagyon klassz. A fèrjem írt vele messengert nem èn. Majd meg mutatom neki amit írtál hátha szerencsènk lesz. Elèg sok gèpről van szó. Ne haragudj, de nem szeretnèk erről nyilvánosan írni. Amikor meg vettèk a gèpeket mèg nem èrt a bitcoin ennyit mint most. Valószínűleg a sógor sem gondolta, hogy ennyire fel fog menni. Ez lett a baj.
2021. máj. 24. 10:01
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Oké, mindenképpen nézzetek utána a dolognak, hátha így meg tudjátok fogni őket.


Amúgy mi bajod van nagy vonalakban? Kibírod míg ezt az ügyet felgöngyölítik?

2021. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Beszèltem a fèrjemmel, ezen is látszik hogy sajnos nem èrtek a bitcoin dolgokhoz. Nem walleteket küldött át,hanem csak sima számokat, amik elvileg a bitcoinjaink összege. Tehát ismèt a semminèl tartunk. Elnézést èn tudtam rosszul. :(


Nagyon ritka gyomor-bèlrendszeri betegsèg. Európában nem tudják műteni. Műtèt nèlkül nincs sok időm mert nagyon gyorsan romlik.

2021. máj. 24. 17:27
 39/47 Miss Endzsi ***** válasza:
Ezt az oldalt ajánlom, hátha összejönne rá a pénz. [link]
2021. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Miss Endzsi ***** válasza:
És pont nem működik Magyarországon, pedig nekem is szükségem lenne rá. Próbálok másikat keresni.
2021. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!