Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lètezik olyan, hogy illegális...

Lètezik olyan, hogy illegális bitcoinfarm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A sógorom azzal ettet minket, hogy azèrt nem jutunk a bitcoinjainkhoz, mert egy illegális bitcoinfarmon vannak ès a farm működtetői "vèrszemet" kaptak ès nem akarjak kiadni. Három ève adtuk neki oda a gèpeinket, mert csak ő ismert ilyen bitcoinfarmot. Meg bíztunk benne ès most itt tartunk, hogy szerinte a farmot működtető szemèlyek a rosszak.


Szerintetek ebből mi lehet az igaz?


Köszönöm!


2021. máj. 17. 21:41
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm a választ. Az elöző postomban több minden le van írva, hogy miből alakult ki ez a mostani helyzet. Esetleg ha èrdekel tèged, olvasd el.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Sajnos nagyon ravaszul intèzte a sógorom ezt az egèszet, ès a fèrjem mivel a testvère túlságosan meg bízott benne.


Èn nagyon is hajlok a jogi útra terelèsre, de nincs bizonyitèkunk ellene. Annyi van hogy havonta küldött egy számot, hogy mennyit termelnek (elvileg) a gèpek. Semmi más.

2021. máj. 19. 13:51
 22/47 Miss Endzsi ***** válasza:
Ez nem bizonyiték sajnos, gondolom nincs papirotok róla, hogy a saját tulajdon gápeteket adtátok.
2021. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi nincs.
2021. máj. 19. 14:56
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Háttőő 😃 ez bukta. Ez csalás. Rendőrségen tehetsz feljelentést. Illetve gondolom szépen leadózhatták a nyereséget, szóval a NAV felé is mehet a bejelentés.
2021. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nincs mivel bizonyítsa. Ha lenne már règ fel jelentettem volna.
2021. máj. 20. 09:17
 26/47 anonim ***** válasza:

Ezt a NAV vagy a rendőrség mondta?


Az ügyez megindíthatod már most. Majd azt közben kitalálod, hogy mivel bizonyítod.

2021. máj. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Úgy intèzte a sógor, hogy ne nagyon legyen nyoma az intèzkedèseinek. Sajnos hiába megyek el egy ügyèszhez, ha nincs mivel bizonyítanom ezt az egèszet. Van pár Messenger üzenet, ahol leírja a walletek számat ennyi. Figyelmeztettek minket, hogy ha veszítünk a bíróságon mindent nekünk kell fizetnünk. Ennyi hitellel a nyakunkon nem tudnánk kifizetni. Nagyon naiv volt a fèrjem, de sajnos leginkább az èn káromra mert így semmink nem maradt a műtètemre, mèg hitelt sem tudunk fel venni mert már az el ment a bányagèpekre. Teljes mèrtèkben gátlástalan az ember ès ez családtag.
2021. máj. 21. 09:48
 28/47 anonim válasza:

Kérdező a műtéti tortenetedre nem írok semmit, mert semmibhasznod nem lenne a sajnalatbol. Együtt érzek, de ez is egyenlő a 0val.


Nekem a stori ott vált biztossá hogy átvert, amikor azt írtad, hogy letiltott. Itt ez már fix. Ennyit erről.


A családban viszont nagyon ritka a megbízhatóság!! Én tapasztaltam. Hamarabb egy vadidegen, mint a családom. Leírom neked, nem azért hogy sajnaltassam magam, hanem azdrt mert van ilyen "csaladtag".


Anyám testvere keresett lakást 60ezerig mondta anyamnak ha talal akkor amit lealkud belole azt odaadja anyamnak. Ja es mellé odaadja neki a garzonkajat, hogy ne keruljon utcara, hiszen gazdag megteheti az anyam testvere, hogy csak úgy odaadja amikor neki is jart belole rész. (kulfoldi penznembe fogom irni az osszeget, mivel mi is azok vagyunk, de ez nem is számít!)

Anyam talalt 50 000ert lealkudta 35 ezerre a testverenek, nem adta oda az összeget (jo legyen ez egy kis turpissag) a lakast amibol volt része anyamnak is szinten nem adtak neki oda mert az jo lesz meg valamire. Anyam majdnem utcara kerult de ezt mindenki leszarta :))


Akkor a fatert a testvere verte at, autokkal, gepekkel, mindennel amivel lehetett, aztan mar semmire nem szamitott vele.


Engem az unokatesom vert at, hiszekeny 12 eves takony voltam, o meg 19eves, hat persze hogy bedoltem, mondta ez igy jo motor, ment is vele minden, a nyar kozepen eladja nekem jo áron, hat abbol szeptember kozepe volt tobbet jert erte, megvettem, a motor nem indult, mondta igen mert a karbi gubanc volt, elhittem mondom csináljuk meg, jott csinaltuk, de o hirtelen elment mert dolga akadt, később ravettem magam es a papaval nekialltam, fogaskerek torott volt es ledaralt mindent. Persze azota sok ev eltelt es en mivel elmentem hozza dolgozni igy visszahoztam a 3x osat amit ott elvesztettem, persze lopassal, dehat ez van.

Ez utan szinten eltelt ujabb par év, auto nem ment at az emisszión, jott az unokatestver miert nem szoltunk atvitte volna, mondtuk nem atvinni kell megcsinalni, akkor mondta hogy vannak olcso kapcsolatai megcsinaljak pikk pakk. Beszállt egy srác es 1milliot mondtak egy 15 eves auto befecskendezo cseréjére úgy, hogy először "csak" 800ezer volt. (Ezek forintban) megmeztuk netem a befecskendezo belejott 250-300ezerbe + munka 700ezret munkara elkerni csaladi áron meg minden nem épp a leg szebb dolog amikor van egy szerelo aki lemeressel a regi felujitasaval egyutt 200ezret kért. Persze mindezt ugy, hogy ok szentig allitottak, hogy az a baja az autonak mert lemertek, kozben elvittuk egy szervizbe lemeretni es 96%osak a befecskendezok. Nem hogy csere erettek de gyakorlatilag tokeletesek. Akkor automata valto olaj cserére 150ezret mondtak csaladi aron olcson amikor abba a szervozben ahol csinaltatnak 110et kérnek.


Nem sajnaltatasbol, bocsi hogy hosszu lett, de csaladban ugyanugy nem kell megbizni ahogy a vadidegenben.

2021. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm, hogy leírtad. Sajnálom, hogy így jártatok, főleg, hogy családtagokkal. Az az igazság, hogy èn is kezdek rá jönni, hogy nem èrdemes senkiben meg bízni. De azèrt valahol sajnálatos, hogy a családban sem lehet. Valószínűleg úgy vannak vele, hogy családtagot könnyebb átverni, mivel az nem áll bosszút. Csak egyszer el jön egy határ.


Remélem azóta rendeződtek a dolgaitok. Üdv!

2021. máj. 22. 17:18
 30/47 anonim válasza:

Hát csak tanulsagert irtam le :)) fatert az anyja is kisemmizte :) a testverenek (aki vegig at is verte) odaadta az egyetlen autot egy ketszobas lakast es egy garazst is csak ugy az elet kezdeshez, faternak semmit :) szoval ez ilyen. Mindenunk megvan mindent megteremtettek, de nyilvan sokkal tobb lehetett volna.


Szoval a csaladot hanyagoljuk :) en a testvereimet nem verem at nem is tervezem es ők sem mert nem olyanok, de ez van :) viszont inkabb idegenben fogok megbizni, mint az idosebb csaladtagokban, mert nagyon gáz amit ezek csinalnak :)

2021. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!