Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lètezik olyan, hogy illegális...

Lètezik olyan, hogy illegális bitcoinfarm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A sógorom azzal ettet minket, hogy azèrt nem jutunk a bitcoinjainkhoz, mert egy illegális bitcoinfarmon vannak ès a farm működtetői "vèrszemet" kaptak ès nem akarjak kiadni. Három ève adtuk neki oda a gèpeinket, mert csak ő ismert ilyen bitcoinfarmot. Meg bíztunk benne ès most itt tartunk, hogy szerinte a farmot működtető szemèlyek a rosszak.


Szerintetek ebből mi lehet az igaz?


Köszönöm!


2021. máj. 17. 21:41
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Kèrlek magyarázd el ha majd ráèrsz, hogy hogy működik ez a dolog. Vakon meg bíztunk a sógoromba, sajnos most meg mindent hárít ès ma a farm üzemeltetőire fogott mindent.
2021. máj. 17. 22:42
 12/47 anonim ***** válasza:
Az, hogy vajon az aki alapból lopott árammal, vagy valami csalafintasággal, pl céges villanyszámlát stb használva bányászik, az vajon olyan becsületes lesz, hogy minden nála lévő gépet visszaad első szóra meg a megkeresett bitcoint is?
2021. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Három èvvel ezelőtt amikor oda adtuk a sógornak a gèpeket, mèg ezek az emberek megbízható, becsületes ès rendes embereknek lettek mondva. Most hogy komolyabban követeljük a bitcoinokat, most mond a sógor ilyeneket róluk. Köszönöm hogy válszoltál.
2021. máj. 17. 22:52
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, régi rossz mondás, de hinni a templomban kell. A becsület nálam úgy kezdődik ilyen helyzetben, hogy írásos szerződés, arról, hogy mit adtam kölcsön, milyen futamidőre, mekkora nyereséget várhatok belőle. Ha ez nincs akkor kb veszett fejsze nyele.
2021. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, pár napja/hete kiírtál egy hasonló kérdést, oda is válaszoltam, itt is próbálok segíteni. De előre leszögezem, 100% hogy átver titeket.

1) bitcoin farmolása (=bányászása) nem illegális

2) áramot lopni, illegális, de az a bányászatot nem teszi illegálissá

3) áramot "babrálni", lehet hogy illegális, de az a bányászatot nem teszi illegálissá

4) 3 év alatt a jelenlegi legjobb kártyák kb. 1 millió forintot bányásznak össze, nyilván ez 1db kártya, de abból a legjobb. Ezek ára ~200eFt (és 3 éve nem volt elérhető a piacon). Vannak erre speciális gépek, de azok is hasonló komponenseket használnak, nem fognak hirtelen 10 millió Forint értékű bitcoin-t bányászni.


Én korábbi javaslatomat tudom megint ide is leírni, kicsit módosítva mert jelezted, jelenleg nincs írásbeli megegyezésetek.

1) SMS / emailen rákérdezni és választ várni vagy kép/hangfelvétellel titokban bizonyítékot készíteni

2) Ügyvéd, és megkérdezni hogy milyen lehetőségek vannak ezt jogi útra terelni


Ha azt mondja hogy van lehetőség, akkor megpróbálni a sógort jobb belátásra bízni. Én már annak örülnék ha a befektetést visszakapnátok, többre nem is számítok.


Tényleg nagyon sajnállak, egyenlőre még hiszem hogy nem kitalált a történet, de előző kérdésedre is leírtuk többen hogy ÁTVER! Ezek után újra kérdést írsz ki, újabb sógor bullshit szövegével és nem fogadod el azt a tényt hogy CSALÁS ÁLDOZATA(I) vagy(tok) minden újabb kérdéssel rontasz a hitelességen a történetnek.

Életmentő műtétre kell, így vagy megpróbáljátok visszaszerezni a sógortól vagy újabb hitel esetleg valami gofundme.com és leírjátok a történetet. Itt GYK-n hiába írsz ki újabb kérdést a válasz ÁT VAGYTOK VERVE!


Természetesen az előző kérésemet ide is leírom, ha valami változik, fejlemény van kérlek jelezd egy válasszal.

Jobbulást és sok sikert!

2021. máj. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm szépen a válszodat. Sajnos nem èn vagyok at aki nem hiszi el hogy a testvère át verte, hanem a fèrjem. Annyira bízott benne, hogy ha már egy èletmentő műtètre kell a pènz nem fog minket át verni. Sajnos nem így lett. Nem èn kètelkedem a válaszolók írásaiban hanem a sógor mindig újabb ès újabb hazugságokkal vezeti meg a fèrjemet ès mivel mi nem èrtünk ehez az egèszhez, fel teszem itt a kèrdèseket nektek, mert van közte sok hasznos.


Sajnos nem vicc kèrdès nagy a baj,ilyen dologgal nem viccelnèk. El sem tudod hinni hogy mennyit sírtam már emiatt. A sógort teljesen hidegen hagyta.


Köszönöm ismèt a tanácsokat ès a magyarázatot,ezzel már több van a kezünkben ellene mert a tudattalanságunk miatt teljesen hülyènek nèz ès amikor tőletek meg tudom a válszt az egyik hazugságára ès a pofájába vágjuk jön egy másik èrvvrl amit ismèt nem tudok meg cáfolni mert nem èrtek ehez. Nagyon rossz helyzet ès annyira bánt, hogy ennyire bízott benne a fèrjem.


Egyébként direkt nem ír le semmit amióta el kezdtünk rá gyanakodni. Le tiltott ma minket.


Mèg egyszer köszönöm a válszodat.

2021. máj. 17. 23:08
 17/47 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ezzel a hitelessègemet veszítem, de le szeretnèm írni mert annyira bánt a legújabb undorító hazugsága.

Azzal hitegeti a fèrjemet meg az anyját, hogy ő meg egyezett a farm működtetőivel, hogy azzal fizeti ki majd őket, hogy a bitcoinokèrt cserèben valamilyen ellen szolgáltatást nyujt nekik,ès mivel eddig a farmosok nem kèrtek mèg semilyen ellenszolgáltatást, nem hajlandóak elküldeni a mi bitcoinjainkat. Ès az anyja ezt a szöveget el hiszi neki ès mi vagyunk a szemetek, hogy követelőzünk.


Elnèzèst kèrek hogy ennyire ki vagyok akadva, de nincs senki aki èrdemben tudna segíteni.


Köszönöm mindenkinek az eddigi választ.

2021. máj. 18. 00:20
 18/47 anonim ***** válasza:
Röviden szeretném leírni, az én válaszomat is, ha bemész a NASA-hoz az 51-es körzetbe, vannak remélhetőleg, nagyon jó gépek, elkezdesz rajta bitcoint farmolni, nem illegális (Tekintsünk el attól, hogy bementél, mert ez csak egy példa) De ha már elviszed a gépet vagyis el lopod, az volna illegális.
2021. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt de ezen a legális illegális dolgon már túl vagyunk. Már el magyarázták nekem feljebb.
2021. máj. 18. 13:09
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Jogi útra kell terelni, addig úgy hazudozik, ahogy csak akar, senki nem kéri számon egyik története után a másikat, mit változtat közben rajta.


Ez a vérszem, meg egyébnek semmi jelentése nincsen, ez se nem válasz, se nem indok!


Hülyének néz titeket, és viszályt szít köztetek, az anyuka révén, aki még ad a szavára, arra megy, hogy ő tartson vissza titeket, majd vele vesszetek össze, addig sem foglalkoztok ővele.


De azt nem hiszem el, h semmi nyoma nincs annak, h a ti bitcoinjaitok a tiétek... nem igazán tudom hogy működik, de ha ti igen, akkor okosabbak lehettek, ebből adódna, hogy valami féle tulajdonjoggal bírtok felette... ezt a jogot kellene érvényesíteni, békéltetőtestület akármi.

Légyszi magyarázza el vki hogy hagyhatta valaki, h a asaját pénze kicsússzon a keze közül?!

2021. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!