Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud msi k9vgm-v alaplap...

Valaki tud msi k9vgm-v alaplapomhoz 1.8 as biost?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:
aki tudja honnan lehet ilyen biost leszedni legyen szives alien2010@citromail.hu cimemre elküldeni a bios 1.8 as frissitését
2010. aug. 23. 19:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyan alaplapom van de utálom! Amint tudom lecserélem. Még mielőtt feltennéd a frissítést válaszolj már két kérdésmre:

1: Nálad amikor a gépet bekapcsolod kattog valami? (nálam a csipogó kattogott, de már nem mert letéptem a francba:D)

2: A CD meghajtó nem ad ki hangokat amikor elindítod a gépet? Nálam kattog ötöt, aztán elkezdi keresni a lemzet, nem találja és leáll. Utánaa tökéletesen működik. De nem a CD meghajtóval lehet a probléma mivel ha az adatkábelt lehúzom a meghajtóról, bekapcsol, nem kattog, keresi a lemezt, nem találja, leáll.

Ha nálad nem csinálja ezeket, inkább ne tedd fel az új BIOS-t, hacsak nem új processzort vagy memóriát veszel.


Innen tudod leszedni a BIOS frissítést: [link]

2010. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jó tudni hogy nem vagyok bal... haveroktól nem mertem megkérdezni hogy honnan lehet leszedni féltem hogy hülyének néznek :D:D msi honlapon a hardver frissitéseket letudom tölteni pl chipset satavezérlö hangkártya hálózatikártya stb

de biost nem találtam :D:D

2010. aug. 23. 20:30
 4/8 A kérdező kommentje:
figyelje adj msncimet ott gyorsabban lehet beszélni ez nem valami gyors kommunikáció :D:D
2010. aug. 23. 20:33
 5/8 A kérdező kommentje:
irj msn cimet
2010. aug. 23. 20:45
 6/8 Alcoholic ***** válasza:

A 1. válaszolónak írom:


Ugyan ezek nekem is a problémái!

A csipogó össze-vissza csipog meg kattok!

A DVD-CD olvasó olyan hangot ad ki mintha darálna valami fát :D


U.I.: DOBJUK KI MINDKETTEN A KUKÁBA :D

2011. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alcoholic ***** válasza:
Egy kis hiba: *kattog :D
2011. okt. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alcoholic!


Az 1. vagyok. "Amint tudom lecserélem!" Ez megtörtént. Kevéssel több mint fél évvel ezelőtt nehezen megszerzett (száz)ezresek csorogtak át a bankkártyámról a bolt számlájára, ennek folyamán hozhattam el az áhított laptopot. Így engem már nem "bolodgít" tovább eme csodáktól mentes alaplap. A gépből azt amit tudtam eladtam, alaplapot meg sem próbláltam eladni, csak a gond lett volna vele, úgyhogy itt van még a szobámban, működőképes de nem használom már.

Míg használtam, a prolámákra nem találtam megoldást. Illetve de: letéptem a csipógót, a DVD meghajtót pedig csak időszakosan működtettem. Amikor kellett, a számítógép működő állapotában bedugtam, de ezt IDE csatlakozóval nem lehet megcsinálni, így néhány csatlakozás után csendben elszállt a meghatjó. Nem volt valami drága darab, meg nagyon ritkán használtam, így nem sajnáltam annyira. A laptopban sem sűrűn használom, egy másik merevlemez van bent helyette egy spec. keretben.


Sok sikert kívánok továbbra is az alaplap használatához, és próbáld elviselni az idegesítő hibáit, míg nem lesz jobb helyette!:)

2011. okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!